MojElektromobil

Odporúčací program majiteľov Tesly bol kľúčovou súčasťou rastu najznámejšej a jedinej veľkej čisto elektrickej automobilky. Odvtedy nadšenie zákazníkov pre ich vozidlá vystrelilo Model 3 na miesto najpredávanejšieho luxusného auta v USA a zároveň je najpredávanejším elektromobilom na svete. Zákazníci sa vyjadrili, že Referral Program ja najčastejším spôsobom, akým predstavujú svojim priateľom značku Tesla.

Preto Tesla uvádza úplne nový odporúčací program, ktorý zákazníkom poskytne ďalšie exkluzívne odmeny.

Predchádzajúci Referral Program bol veľmi úspešný, avšak Tesle vytváral vysoké náklady. Teraz ho prerobila tak, aby nestrácala mnoho peňazí a zároveň v ňom ponúkla odmeny.

Keď si človek kúpi novú Teslu pomocou odporúčacieho kódu existujúceho majiteľa, obom sa pripočíta 1 500 km bezplatného nabíjania v sieti Supercharger. Každé odporúčanie vás tiež zaradí do mesačného žrebovania o Founders Series (limitovanej edície) Model Y a štvrťročne o Founders Series modelu Roadster, obe podpísané Elonom Muskom a šéfdizajnérom Franzom von Holzhausenom. Majitelia Tesly, ktorí už majú neobmedzené nabíjanie, získajú odporúčaním dvojnásobnú šancu vyhrať tieto modely.

Neustály rast spoločnosti do veľkej miery vytvárali samotí majitelia a vášniví fanúšikovia cez ich odporúčania. Cieľom Tesly je jednoducho vyrábať tie najlepšie a najbezpečnejšie autá a aby sa majitelia podelili o svoje skúsenosti s ostatnými. To pomože urýchliť misiu Tesly prechodu k udržateľnej energii.


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

22. marca 2019
Zdroj: Tesla

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+