MojElektromobil

Tesla urobilo niekoľko nepatrných zmien čo sa týka dizajnu Modelu 3. Hlavným dôvodom týchto úprav boli nové výkonové verzie, úprava cien a iné. Výrobca taktiež zmenil dobu, za ktorú zákazníci, ktorí si Model 3 predobjednali, elektromobil reálne dostanú. Taktiež sú otvorené predobjednávky na model s duálnym motorom a výkonnejší Performance model. Zatiaľ len v Kanade.

Náš tip
TESLA PREDSTAVILA RÝCHLEJŠÍ A VÝKONNEJŠÍ MODEL 3 S AWD POHONOM A PERFORMANCE VERZIU

Ceny sú nižšie

Tesla Model 3 s duálnym motorom je za príplatok 4000 dolárov, zatiaľ čo pôvodne bol za 5000. Elektromobil teda začína na cene 53 tisíc dolárov. Tesla aktualizovala časovú dostupnosť normálnej verzie s jedným motorom na 6-9 mesiacov. Performance verzia Modelu 3 je teraz za cenu 64 tisíc dolárov, čo je až o 14 tisíc menej, ako bola pôvodná cena.

tesla model 3 disky

Náš tip
VÝROBNÉ KAPACITY TESLY MODEL 3 SA ZVYŠUJÚ, STÁLE TO VŠAK NESTAČÍ

Dodávka Performance verzie do 4 mesiacov

Zákazníci si môžu zakúpiť aj performance package (výkonný balíček), ktorý zvýši maximálnu rýchlosť o 16 km/h, obsahuje aj karbonový spoiler, 20″kolesá, hliníkové pedále a športové pneumatiky značky Michelin. Tesla taktiež potvrdila, že nová cenová politika sa bude týkať aj zákazníkov, ktorý si svoje modely už predobjednali. V tejto verzii je k dispozícii aj s bielym interiérom za príplatok 1500 dolárov. Čo sa týka dostupnosti, automobilka sa práve sústreďuje na performance verziu, takže zákazníci ju budú mať doma za 2-4 mesiace.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

28. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+