MojElektromobil

Je to len pár dní, čo Tesla upravila interiér v Model Y a tieto zmeny sa pomerne rýchlo dostávajú aj do Model 3. Tesla Model 3 sa pritom výrazných zmien dočkal len prednedávnom a práve o tieto novinky bol vylepšený aj Model Y. Avšak, keď už Tesla začala so zmenami, pripravila niekoľko ďalších, ktoré sa teraz zase dostávajú do Model 3. Skrátka začarovaný kruh, o ktorom informuje web Electrek.co.

Vyhrievaný volant

Tesla Model Y sa teda dočkal úprav, ktoré ho priblížili k aktuálnej podobe Tesla Model 3 a dostal ešte niečo navyše, čo zase prichádza do Model 3. Tieto zmeny zatiaľ platia pre Model Y a 3 vyrábané v Číne, no je pravdepodobné, že čoskoro budú platiť aj pre modely vyrábané v USA. Spomínaných absolútnych noviniek nie je veľa a vieme hlavne o dvoch, no minimálne tá funkčná určite poteší.

V Amerike očividne majú radi drevené obklady, ktoré sa teraz dostali aj do Model Y a Model 3. Nachádzajú sa za volantom a taktiež vo dverách. O novej funkcii sa hovorilo už dlho a dokonca tu boli náznaky v softvéri. Aj hlasové ovládanie reagovalo na zapnutie vyhrievania volantu, no odpoveď systému končila chybou. Čoskoro sa tak ale už nebude diať, nakoľko Tesla Model 3 a aj Model Y oficiálne dostávajú vyhrievaný volant.

Je pravdepodobné, že nepôjde o jedinú novinku, s ktorou Tesla príde v blízkej dobe. Zdá sa totiž, že verzie Model 3 pre rok 2021 majú adaptívne LED svetlomety, ktoré ale zatiaľ nie sú aktívne. Práve slabé svetlá patrili dlhodobo medzi kritizované vlastnosti vozidiel Tesla.

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

4. januára 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+