MojElektromobil

Elon  Musk povedal, že do automobilu sa zmestí len jeden dospelý.  Po odhalení maličkého Tesla modelu sa hovorilo, že ide o hračkárske auto pre deti. Nie je to ale pravda, automobilka pravdepodobne pracuje na maličkom elektromobile, do ktorého sa zmestí len jeden človek. Automobilka hovorí, že pripravujú niečo naozaj „cool.“

Malá Tesla?

Náš tip
TESLA PRAVDEPODOBNE PRINESIE NOVÉ MOŽNOSTI KEMPOVANIA S ELEKTROMOBILOM

Ak sú tieto informácie pravdivé, bude sa jednať o najmenšie vozidlo v portfóliu Tesly, ktoré by malo byť aj najlacnejšie. Na obrázku to vyzerá veľmi zaujímavo. Keď ho porovnáme s modelom, ktorý je vpravo, naozaj vyzerá ako maličké hračkárske auto a pochybujeme, že sa do neho nejaký ten dospelý zmestí. Môže to samozrejme byť len fotomontáž, aby na seba automobilka upriamila pozornosť a verejnosť sa dozvedela, že sa niečo podobné chystá. Uvidíme časom.

7. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+