MojElektromobil

Vlastniť vozidlo na elektrický pohon je snom viacerých motoristov. Prispieva k tomu viacero aspektov, jedným z hlavných je šetrenie životného prostredia.

Výstava Salón Elektromobilov 2022 Košice prináša možnosť nahliadnuť bližšie do sveta elektrických vozidiel. K názoru alebo k presvedčeniu, že vozidlo na elektrický pohon je tá najlepšia voľba prispejú aj odborné prednášky a diskusie so zástupcami zo segmentu nabíjacej infraštruktúry.

Pre otázky týkajúce sa financovania elektrických vozidiel budú k dispozícii naši skúsení obchodníci. V každoročnom prieskume sa ukazujú ako tí najlepší na leasingovom trhu. Môžete ich vyhľadať kedykoľvek počas celého podujatia, radi vám vypracujú ponuku financovania na mieru.

Vedeli ste, že?

Popularita v obľúbenosti elektromobilov neustále narastá. Pomáha k tomu i európsky cieľ vyrábať do roku 2030 aspoň 40 % nových áut na elektrický pohon. Slovenská asociácia pre elektromobilitu očakáva, že v danom roku bude po našich cestách jazdiť až 140 000 elektromobilov.

Nie je nám to ľahostajné

Aj my v Tatra Leasingu motivujeme klientov ku kúpe vozidiel, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Prinášame im preto výhodné finančné produkty vrátane povinného a havarijného poistenia.

Karta nabitá benefitmi

Pre klientov, ktorí zvažujú kúpu elektromobilu, prináša Tatra Leasing zaujímavý benefit. Pri podpise leasingovej zmluvy získajú automaticky Nabíjaciu kartu ZSE Drive s kreditom 200 EUR. To stačí v priemere na 3 770 odjazdených kilometrov. Okrem toho navyše získajú aj výhodný úrok a výborné poistenie už od 2,10 % ročne. ZSE Drive ponúka najväčšiu sieť nabíjacích staníc na Slovensku.

Tešíme sa na vás pri stánku Tatra Leasing v Košiciach od 2. 09. 2022 do 4. 09. 2022 v priestoroch obchodného centra Optima Košice.

4. júla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+