MojElektromobil

Silné synergie vedia priniesť zaujímavé príležitosti. Je to tak i v prípade Tatra Leasingu a Jaguar Land Rover. Značkové financovanie s Jaguar Land Rover sa stalo skutočnosťou v apríli 2020, kedy sme podpísali exkluzívnu zmluvu o spolupráci.

Tatra Leasing je dcérska spoločnosť Tatra banky s 30 ročnými skúsenosťami na leasingovom trhu. Sme univerzálna leasingová spoločnosť, ktorá poskytuje financovanie vozidiel, dopravnej techniky, strojov, technológií a nehnuteľností.  Našim cieľom je pomáhať, tvoriť a rozvíjať podnikanie klientov prostredníctvom poskytovania financovania a stať sa tak prvou voľbou pri rozhodovaní o leasingu. Naši pracovníci robia všetko preto, aby spolupráca s našou spoločnosťou bola príjemným zážitkom pre každého nášho klienta. 

Jaguar Land Rover je spoločnosť, ktorá mení budúcnosť moderného luxusu pomocou dizajnu prostredníctvom dvoch svojich osobitých britských značiek. Ich aktuálny sortiment modelov obsahuje plne elektrické, plug-in hybridné vozidlá, ako aj vznetové a zážihové mild-hybridné motory. 

Foto: Land Rover

Environmentálne témy nás spájajú

Pre Tatra Leasing je veľmi dôležité napredovať v témach týkajúcich sa trvalej udržateľnosti. Zelené produkty hrajú v Tatra Leasingu prím a tak je to i v prípade Jaguar Land Rover. 

Spoločne preto pozývame všetkých priaznivcov zelenej budúcnosti na podujatie Salón Elektromobilov, ktorý sa bude konať v dňoch 2. až 4. septembra 2022 v priestoroch obchodného centra Optima Košice.

Je sa načo tešiť, klienti si môžu vyskúšať testovacie jazdy hybridných automobilov značky Jaguar a Land Rover. V stánku Tatra Leasingu klientom radi zodpovieme všetky otázky týkajúce sa financovania týchto vozidiel.

Výhody elektromobilov

Veľa priaznivcov stále nie je presvedčených o výhodách elektromobilov alebo hybridov. Tu sú niektoré z nich:

  • Vyšší výkon 
  • zrýchlenie, 
  • zážitok z jazdy, 
  • tichá jazda v elektrickom  režime
  • vyššia zostatková hodnota 

Presvedčili sme vás? Stále nie? 

Prinášame vám prepočet niekoľkých modelov, porovnávali sme vozidlá  s dieselovým motorom a plug in hybridom na elektrinu a benzín v pomere 80 % ku 20 %, pri priemernom mesačnom nájazde 1 500 km, s 20 % akontáciou a s dobou splácania 60 mesiacov. Celková úspora pohonných hmôt sa pri plug in hybridoch pohybovala od 70 do 120 EUR oproti nafte a to je už celkom zaujímavá suma.

Discovery sport / diesel / R Dynamic S / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 52 317 EUR s DPH
Akontácia 10 463 EUR s DPH
Mesačná splátka 787 EUR s DPH

Discovery sport / benzín + PHEV / R Dynamic S / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 64 198 EUR s DPH
Akontácia 12 840 EUR s DPH
Mesačná splátka 965 EUR s DPH
Foto: Land Rover

F – PACE / diesel / R Dynamic S / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 70 207 EUR s DPH
Akontácia 14 041 EUR s DPH
Mesačná splátka 1 055 EUR s DPH

F – PACE / benzín + PHEV / R Dynamic S / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 86 626 EUR s DPH
Akontácia 17 325 EUR s DPH
Mesačná splátka 1 302 EUR s DPH

DEFENDER 110 / diesel / SE / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 73 729 EUR s DPH
Akontácia 14 745 EUR s DPH
Mesačná splátka  1 108 EUR s DPH

DEFENDER 110 / benzín + PHEV / SE / AWD / automatická prevodovka

Obstarávacia cena od 88 092 EUR s DPH
Akontácia 17 618 EUR s DPH
Mesačná splátka 1 324 EUR s DPH

Tešíme sa, že spolu môžeme tvoriť zelenšiu budúcnosť. Tešíme sa na vás na podujatí.

12. júla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+