MojElektromobil

Obľúbená Smart Roadshow sa vracia! Po trojročnej prestávke sa uvidíme v Košiciach a prinesieme tie najaktuálnejšie a najzaujímavejšie novinky zo sveta smart technológií. Už 15. októbra 2022 si naživo budete môcť pozrieť a vyskúšať najnovšie smart vychytávky, ktoré sa čoraz viac stávajú súčasťou našich životov.

Smart Roadshow vznikla ako evolúcia pôvodnej Android Roadshow, ktorú portál MojAndroid.sk organizoval, spolu s najväčšími technologickými lídrami a značkami najzvučnejších mien zo sveta Androidu, celých 7 rokov.

Od čias, kedy technologickému svetu kraľovali klasické Android smartfóny sme sa v ostatných rokoch postupne posunuli do úplne iných sfér. Preto pôvodnú Android Roadshow nahradila Smart Roadshow, ktorá do slovenských miest prinášala všetky technológie, ktoré nazývame inteligentnými či chytrými – jednoducho smart. Išlo o najnovšie vychytávky z oblasti domácností, športu, dopravy, zdravia, financií, miest a obcí, no stále aj z oblasti smartfónov.

Dnes už medzi najnovšie výdobytky techniky patria aj elektromobily, ktoré sú prešpikované technológiami, a preto sa neformálne označujú aj ako “tablet na kolesách”. Od spolupráce s mobilnými aplikáciami pre diaľkové sledovanie stavu vozidla a nastavovanie rôznych funkcií, cez softvérové vylepšenia vlastností a odomykanie nových možností až po pokročilých asistentov a základy autonómnej jazdy. To všetko je bežnou súčasťou moderných elektrických vozidiel. Práve preto na košickej Smart Roadshow 2022 nebudú chýbať ani elektromobily zvučných mien. Tešiť sa môžete napríklad na modely značky Tesla.

Zaujímavé prezentácie a súťaže o pekné ceny

Smart Roadshow 2022 v Košiciach bude hostiť množstvo zaujímavých produktov zo sveta smart technológií. Súčasťou programu budú aj prezentácie spojené so súťažami o atraktívne ceny. Na niekoľko šťastlivcov z radu návštevníkov čaká napríklad Samsung Galaxy Z Flip4, TCL 30+ a slúchadlá TCL MOVEAUDIO S180 či vivo X80 Lite.

Najbližšia zastávka – Košice. Registrácia je spustená!

Smart Roadshow po kratšej prestávke nanovo rozbehneme už 15.10.2022 v Košiciach. Vidíme sa v hoteli DoubleTree by Hilton, kde na vás budú čakať najnovšie  najnovšie vychytávky z oblasti technológií. Základné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia smartroadshow.sk, kde už bola spustená aj registrácia.

Smart Roadshow 2022 vo vašom meste

15. Október | KOŠICE | Hotel DoubleTree by Hilton
19. November | BANSKÁ BYSTRICA | Hotel Dixon

5. októbra 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+