MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Banskej Bystrici do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu, 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Na Smart Roadshow 2019 budete môcť vidieť aj elektromobil Mercedes-Benz EQC.

Mercedes-Benz EQC naživo

Elektromobilita je v poslednom čase naozaj silnou témou. Mercedes-Benz EQC sme už mali možnosť aj otestovať. Teraz si ho môžete pozrieť naživo aj vy. A nielenže ho budete vidieť, my vás na ňom aj prevezieme.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 26. októbra v Košiciach. Okrem spoločnosti elektrického EQC sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! 🙂

16. októbra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+