MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Banskej Bystrici do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu, 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Na Smart Roadshow 2019 budete môcť vidieť aj elektromobil Kia e-Niro.

Kia e-Niro naživo

Elektromobilita je v poslednom čase naozaj silnou témou. Kiu e-Niro máme momentálne zapožičanú na testovanie a privezieme ju aj za vami – do Košíc. A doknoca vás na nej aj prevezieme.

Kia e-Niro

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 26. októbra v Košiciach. Okrem spoločnosti elektrického EQC sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! 🙂

24. októbra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+