MojElektromobil

Po Prešove a Žiline máme za sebou ďalšiu tohtoročnú Smart Roadshow, ktorá sa konala v Bratislave. Akcia bola v sobotu 22. júna, sa v hoteli  Radisson Blu Carlton v Bratislave. Stretli sa tu stovky nadšencov inteligentných technológií, aby si vyskúšali novinky a vypočuli zaujímavé prednášky.

Prvýkrát bola na akcii aj panelová diskusia o elektromobiloch, ktorej sa zúčastnili zástupcovia spoločností ABB, ZSE Drive, e-Taxi, Elektrické dodávky a DriveTesla.sk. Diskusiu moderoval šéfredaktor magazínu MojElektromobil Tomáš Gurský. Svoju elektrickú víziu predstavila aj značka Nissan.

Na akci v hoteli Carlton nechýbala ani prehliadka elektromobilov, celkovo bolo k dispozícii až osem elektrických áut. Návštevníci mohli vidieť Tesla Model 3 Performance, Tesla Model S, Nissan Leaf,  BMW i3, Hyundai Ioniq. Každý z návštevníkov mal k dispozícii aj možnosť jazdy na Tesla Model 3 Performance, BMW i3 a Nissan Leaf.

Akcia Smart Roadshow pokračuje v septembri v meste Banská Bystrica. Do konca roka navštívime ešte mestá Košice a Nitru. Ak máte záujem prísť, stačí sa zadarmo registrovať na webe www.smartroadshow.sk.

VIDEO z akcie

Galéria elektromobilov

27. júna 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+