MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza tento rok aj do Bratislavy. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov si budete môcť vyskúšať aj elektrické taxíky e-taxinaživo!

Elektrické taxíky naživo

Počas Smart Roadshow 2019 v Bratislave si budete môcť vyskúšať aj elektrické taxíky od GO4 e-taxi. Počas roadshow sa dozviete všetko o tom, ako fungujú služby eMobility, s ktorou má firma už dvojročné skúsenosti. Iba minulý týždeň uplynuli práve dva roky od začiatku prevádzky e-taxi.

Okrem toho sa spoločnosť stará aj o prevádzku požičovne elektromobilov a elektrobicyklov v rámci partnerstva s projektom up!city, ale aj v kuriérskej službe. Okrem toho spoločnosť pripravuje aj ďalšie projekty, o ktorých vám porozpráva priamo počas bratislavskej roadshow.

Taxíky si pritom budete môcť vyskúšať aj v praxi – pred hotelom bude pick-up point, kde budú zaparkované e-taxíky, ktoré vás z miesta konania akcie zoberú kdekoľvek v rámci Bratislavy celkom zadarmo.

Už túto sobotu!

Príďte aj vy 22.6.2019 do hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí a vyskúšajte si e-taxi na vlastnej koži! Okrem tých tu uvidíte množstvo technologických noviniek a ďalších elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité. Tešíme sa na vás! 🙂

18. júna 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+