MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Bratislave, Žiline a Prešove do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 28. septembra budeme v Banskej Bystrici, v hoteli Dixon****. Na Smart Roadshow 2019 sa na vás teší aj Nissan so svojím elektromobilom LEAF.

Nissan LEAF naživo

Elektromobilita je v poslednom čase naozaj silnou témou. Elektromobil Nissan LEAF sme už mali možnosť otestovať a reálne skúsenosti sme vám priniesli v našom teste. Teraz si ho môžete pozrieť naživo aj vy. Príďte vyskúšať elektrický a technológiami nabitý Nissan LEAF a zažite elektrizujúci pocit z jazdy.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Banskej Bystrici!

Príďte sa aj vy 28. 9. 2019 do hotela Dixon v Banskej Bystrici na smart technológie, ktoré sme si pre vás pripravili. Teší sa tu na vás celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! 🙂


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

11. septembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+