MojElektromobil

Nutnosť cestovať do Tesla servisu do zahraničia by sa čoskoro mohlo stať pre mnohých majiteľov Tesla vozidiel na Slovensku minulosťou. Podľa najnovších, zatiaľ neoficiálnych správ, by sa servisné centrum Tesly v Bratislave malo otvoriť ešte skôr ako to v Budapešti, a to do konca tohto roku.

Hoci Tesla nemá žiadne povinné garančné prehliadky, občas je predsalen potrebné nejake servisné úkony vykonať. Práve nedostatok servisných centier Tesly môže odrádzať aj budúcich-potenciálnych majiteľov známych elektrických vozidiel. To sa teraz konečne mení.

Na začiatku augusta prebehlo rozšírenie kapacít servisu vo Viedni o ďalšiu lokalitu. K existujúcemu servisu na Gutheil-schoder gasse pribudol aj nový servis pri Tesla delivery centre na Triesterstrasse. Do servisu v novej lokalite je už možné objednávanie prostredníctvom mobilnej aplikácie Tesly.

Aj keď Viedeň nie je až tak vzdialená, pre väčší komfort je určite pohodlnejšia komunikácia s lokálnou pobočkou.

Elon Musk ešte minulý rok napísal v odpovedi na Twitteri, že v roku 2020 plánujú vybudovať predajňu aj na Slovensku. Navyše, podľa informácii na fóre Tesla Clubu Slovensko si už Tesla zaregistrovala slovenské IČ DPH.

tesla ič dph slovensko

Príchod Tesly na Slovensko budeme pozorne sledovať. Nové informácie vám prinesieme hneď ako to bude možné.

20. augusta 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+