MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2023 Bratislava, štvrtý ročník najväčšej slovenskej výstavy elektromobilov a plug-in hybridov začína už tento piatok 19. mája 2023. Okrem prednášok, diskusií, testovacích jázd či stretnutia majiteľov elektromobilov bol tento rok program rozšírený aj o koncerty, ktoré zabavia celú rodinu.

Dospelí aj tí najmenší sa môžu v nedeľu 21. mája 2023 tešiť na koncerty Zahrajka zo Spievankova, ktorý začína o 15:00. Program pre celú rodinu bude pokračovať o 16:00, kedy vystúpi Miro Jilo s jeho najznámejšími pesničkami. Pre deti budú pripravené aj špeciálne ceny – detské zubné kefky od partnera DM Drogérie.

Salón Elektromobilov 2023: Trojdňový program

Salón Elektromobilov 2023 naplno prebieha počas všetkých troch dní – od piatku až do nedele. Vystavené vozidlá, stánky partnerov a testovacie jazdy budú k dispozícii vždy od 10:00 do 18:00 hodiny. Testovacie jazdy budú prebiehať ako vždy – na vonkajšom parkovisku pred KUBU, blízko nabíjacích staníc ZSE Drive.

Výstava elektromobilov bude dostupná aj v interiéri nákupného centra Bory Mall tiež od piatka do nedele spolu so spomínanými testovacími jazdami a výstavou zástupcov nabíjačiek a fotovoltaiky.

V sobotu bude aj každoročné stretnutie majiteľov elektromobilov, ktoré začne o 11-tej hodine. Okolo obeda by prebehla jazda majiteľov okolo nákupného centra. Stretnutie majiteľov elektromobilov prebehne na vyhradenom parkovisku číslo 20 a 21 nákupného centra Bory Mall počas soboty 20. mája 2023 v čase od 11:00 do 13:00.

Oficiálny program a panelové diskusie začnú v sobotu o 13-tej hodine. Súčasťou budú prezentácie noviniek elektromobilov, ako aj panelové diskusie či súťaže o zaujímavé ceny. Účasť potvrdili aj majitelia elektromobilov, ktorí sa podelia o skúsenosti z nabíjania elektromobilu z fotovoltaických panelov.

Registrácia aj vstup na Salón Elektromobilov 2023 sú úplne bezplatné. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke e-salon.sk.

16. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+