MojElektromobil

V roku 2020 sme odštartovali prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily. Salón Elektromobilov svoju životnú púť započal v dvoch slovenských mestách. Ako však plynul čas, tak sa vyvíjal. Dnes už okrem tradičnej dvojice Bratislava a Košice, víta návštevníkov aj v Trenčíne.

A práve v roku 2023 prichádza ďalšia veľká zmena. Salón Elektromobilov 2023 sa vracia už ako 4. ročník, čo prináša skvelú príležitosť rozšíriť svoju pôsobnosť na štyri slovenské mestá! Najnovšie sa vidíme už aj v Martine.

4. ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2023. Tešiť sa môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií, množstvo elektromobilov priamo na mieste akcie, ako aj na súťaže o atraktívne ceny. Postarané bude o zábavu pre celú rodinu. Vidíme sa už čoskoro!

  • Bratislava (Bory Mall): 19. – 21. 05. 2023
  • Trenčín (OC Laugaricio): 16. – 18. 06. 2023
  • MARTIN (OC Tulip) – 08 – 09. 07. 2023
  • Košice (OC Optima): 08. – 10. 09. 2023

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile.

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2023 určite nájdete to, čo vás bude zaujímať.

Záujem o elektromobily narastá

Elektromobily lákajú čoraz väčší okruh slovenských vodičov, čo si môžeme všímať aj na našich cestách. Ponuka dostupných modelov sa neustále rozširuje a vďaka neutíchajúcemu vývoju sa zlepšujú aj ich parametre. Narastá dojazd, klesá čas strávený na nabíjacích staniciach a všetky tieto vylepšenia robia elektrické autá z roka na rok čoraz atraktívnejšími. Všetko, čo potrebujete vedieť, sa dozviete priamo na Salóne Elektromobilov 2023.

Salón Elektromobilov 2023 v skratke

  • Desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky a diskusie
  • Program a zábava pre celú rodinu
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Súťaže o rôzne ceny

Kontakt pre partnerov

Máte záujem vystavovať alebo byť súčasťou programu vo forme prezentácie a panelových diskusií? Ozvite sa nám na esalon@mojelektromobil.sk alebo na TČ 0907559890

3. apríla 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+