MojElektromobil

V roku 2020 sme odštartovali prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily. Salón Elektromobilov svoju životnú púť započal v dvoch slovenských mestách. Ako však plynul čas, tak sa vyvíjal. Dnes už okrem tradičnej dvojice Bratislava a Košice, víta návštevníkov aj v Trenčíne. A práve do tých troch miest mieri aj v roku 2023!

4. ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku

Salón Elektromobilov pokračuje v tradícií a prichádza aj v roku 2023. Tešiť sa môžete na bohatý program plný zaujímavých informácií, množstvo elektromobilov priamo na mieste akcie, ako aj na súťaže o atraktívne ceny. Postarané bude o zábavu pre celú rodinu. Vidíme sa už čoskoro!

  • Bratislava (Bory Mall): 19. – 21. 05. 2023
  • Trenčín (OC Laugaricio): 16. – 18. 06. 2023
  • Košice (OC Optima): 08. – 10. 09. 2023

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile.

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2023 určite nájdete to, čo vás bude zaujímať.

Záujem o elektromobily narastá

Elektromobily lákajú čoraz väčší okruh slovenských vodičov, čo si môžeme všímať aj na našich cestách. Ponuka dostupných modelov sa neustále rozširuje a vďaka neutíchajúcemu vývoju sa zlepšujú aj ich parametre. Narastá dojazd, klesá čas strávený na nabíjacích staniciach a všetky tieto vylepšenia robia elektrické autá z roka na rok čoraz atraktívnejšími. Všetko, čo potrebujete vedieť, sa dozviete priamo na Salóne Elektromobilov 2023.

Salón Elektromobilov 2023 v skratke

  • Desiatky elektromobilov, plug-in hybridov, hybridov, elektrických motocyklov a kolobežiek na jednom mieste
  • Exkluzívne prednášky a diskusie
  • Program a zábava pre celú rodinu
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch
  • Výhry pre registrovaných návštevníkov
7. februára 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+