MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 Trenčín je už na spadnutie. Všetkých návštevníkov v nákupnom centre OC Laugaricio privíta v termíne od 17. do 19. júna 2022.

Tešiť sa môžete na desiatky najnovších elektromobilov, plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a súťaže. Priamo na mieste si budete môcť zblízka pozrieť nové elektrifikované a plne elektrické modely od automobilky Opel. Pripravená bude trojica špičkových modelov Opel Corsa-e, Opel Mokka-e a Opel Combo-e.

Opel Mokka-e na Salóne Elektromobilov 2022 Trenčín

Opel Mokka-e je dizajnovo ladené auto, ktoré na trh dorazilo s viacerými odlišnými prvkami, čím nastavilo nový dizajnový smer pre ďalšie vozidlá Opel. Mokka-e je však v prvom rade plnohodnotný elektromobil s optimálne nastavenými parametrami pre komfort a čo najdostupnejšiu cenu.

V podvozku sa skrýva vysokonapäťová batéria s využiteľnou kapacitou 45 kWh, ktorá zabezpečí dojazd podľa normy WLTP do 322 kilometrov. Takáto hodnota bez problémov postačuje na každodenné dochádzanie do práce či jazdu v rámci mesta a do blízkeho okolia.

Foto: Radovan Hlôška

Elektromobil Opel Mokka-e zvládne aj dlhšie cesty, a to vďaka rýchlemu nabíjaniu s výkonom až 100 kW. V praxi to znamená, že z 10 na 80 percent sa batéria vozidlá dokáže nabiť už za 30 minút. Následne môžete pokračovať v jazde ďalších 150 až 250 kilometrov, v závislosti od rýchlosti a vášho štýlu jazdy.

Nabíjanie vysokonapäťovej batérie je možné aj pomaly, a to cez palubnú nabíjačku s výkonom 11 kW. To je vhodné používať pri dlhšom státí alebo doma. Týmto spôsobom nabíjania je batériu možné nabiť z 0 na 100 percent už za približne 4 hodiny.

Salón Elektromobilov 2022 Trenčín v skratke

  • 17. – 19. jún | TRENČÍN | OC Laugaricio
  • Desiatky elektromobilov a plug-in hybridov na jednom prehľadom mieste.
  • Exkluzívne prednášky, diskusie a prezentácie.
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch.
  • Výhry pre registrovaných návštevníkov.
  • Všetky informácie nájdete na oficiálnej stránke e-salon.sk, ako aj na webe mojelektromobil.sk.
15. júna 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+