MojElektromobil

Tretí ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku dorazí do Košíc už v termíne od 2. do 4. septembra 2022. Salón Elektromobilov 2022 Košice bude hostiť nákupné centrum OC Optima, ktoré sa zmení na centrálu elektromobility so všetkým, čo k tomu patrí.

Desiatky vystavených elektromobilov a plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a bohatý sprievodný program. To všetko a omnoho viac,  čaká na návštevníkov Salónu Elektromobilov 2022 Košice.

Chýbať nebudú ani súťaže. Registrovaní účastníci akcie budú automaticky zaradení do žrebovania o hlavné ceny – vybrané elektromobily na celý víkend!

Land Rover Discovery Sport v prevedení plug-in hybrid

Na Salóne Elektromobilov 2022 Košice nemôže chýbať ani slovenské zastúpenie britskej legendy Jaguar Land Rover. Všetci účastníci si budú môcť na vlastné oči obzrieť prvý elektromobil značky Jaguar a v rámci testovacích jázd vyskúšať plug-in hybrid Land Rover Discovery Sport PHEV. Chýbať nebude ani prednáška, ktorá prezradí všetko o aktuálnom dianí z pohľadu elektrifikácie ponuky Jaguar Land Rover.

Land Rover Discovery Sport PHEV
Land Rover Discovery Sport PHEV | Zdroj: Land Rover

Discovery Sport PHEV ponúka hladký výkon s vyššou dynamikou jazdy a rad úsporných motorov, ktoré sa hodia pre všetky potreby. Plug-in hybridný model je ideálny na každodenné dochádzanie v meste aj na dobrodružstvá s rodinou. Užijete si čisto elektrickú jazdu s nulovými emisiami výfukových plynov, pritom ho môžete nabíjať pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky. Vozidlo ponúka elektrický dojazd až 60 km.

Salón Elektromobilov 2022 Košice v skratke

  • 2. – 4. september | Košice | OC Optima
  • Desiatky elektromobilov a plug-in hybridov na jednom prehľadom mieste.
  • Exkluzívne prednášky, diskusie a prezentácie.
  • Testovacie jazdy od piatka až do nedele na najnovších elektromobiloch a plug-in hybridoch.
  • Všetky informácie nájdete na oficiálnej stránke e-salon.sk, ako aj na webe mojelektromobil.sk.
18. augusta 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+