MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2020 máme úspešne za sebou, no pre tých, ktorí sa zúčastniť nemohli, prípadne nestihli nedeľný program, tu máme malý darček od „elektrického tatka“. Obrovský fanúšik elektromobility, Electro Dad, pre vás pripravil záznam zo svojho vystúpenia.

Prostredníctvom YouTube sa tak priamo z pohodlia svojho doma môžete dozvedieť o tom, ako chce inšpirovať milión Čechov (samozrejme aj Slovákov) k prechodu na elektromobilitu, ako táto misia začala, ale aj kopu ďalších zaujímavostí.

Náš tip
Salón Elektromobilov 2020 | Fotogaléria

Pôvodný článok z 24. 1. 2020:

Veľtrh Salón elektromobilov 2020 má za sebou slávnostné otvorenie a svoj prvý úspešný deň plný prednášok, prezentácií a ukážok najnovších elektromobilov i plug-in hybridov. Rozhodne však nekončí! V rovnakom duchu v nákupnom stredisku Bory Mall v Bratislave pokračujeme až do nedele, takže nás čakajú ešte ďalšie dva dni plné elektromobility a sprievodného obsahu.

Nedeľu, 26. januára, napríklad otvorí Electro Dad, veľký nadšenec do elektromobility s ešte väčším snom, ktorý chce k prechodu na elektromobil inšpirovať milión Čechov. Tešiť sa môžete na informácie o tejto neľahkej misii, ako aj o jej začiatkoch, a to v prezentácii  „Electro Dad – ako som začal točiť vlog o elektromobiloch“.

Na to, aby ste sa s „elektrickým tatkom“ mohli zoznámiť, nemusíte čakať až do nedele. Pozrieť si môžete niektoré z jeho ikonických videí, napríklad to, ktoré popisuje cestu za novým elektromobilom.

 

3. februára 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+