MojElektromobil

Úniky informácií o pripravovanom vozidle Tesla Model S vo verzii “Station Wagon” alebo “kombi” prichádzali už viacnásobne v minulosti. Teraz prichádza na svet prvý kus tohto elektromobilu. Zatiaľ však neoficiálne, prostredníctvom spoločnosti Qwest.

Elektromobily Tesla si “podomácky” upravuje mnoho nadšencov. Na profesionálnej úrovni však vynikajú najmä dve spoločnosti – Qwest a RemetzCar. Kým spoločnosť RemetzCar potvrdila plány na prípravu predĺženej kombi verzie spomínaného elektromobilu, prvá menovaná spoločnosť Qwest prináša prvý funkčný prototyp. Svojim nadšencom tak ponúka hmatateľný dôkaz o novej, upravenej verzii. Spoločnosť tiež prináša niekoľko obrázkov prostredníctvom sociálnych sietí.

Tesla Model S Station Wagon

Spoločnosť Qwest bola založená skupinou inžinierov a automobilových dizajnérov so sídlom v meste Norfolk vo Veľkej Británii. Pred časom spoločnosť potvrdila úpravy Modelu S P90D, teraz však prichádza práve funkčný prototyp “kombi” verzie. Elektromobily Tesla obsahujú skutočne množstvo senzorov a aj malé úpravy môžu narobiť vrásky či rôzne chybové hlášky.

Náš tip
Holandská taxislužba aktualizuje svoje Tesly. Mnoho používaných je na predaj!

Práve spoločnosť Qwest však hovorí, že svoje úpravy konzultovala so spoločnosťou Tesla a to z dôvodu udržiavania podpory vozidla po úprave a tiež z dôvodu softvérových aktualizácii v budúcnosti.

Páči sa vám prvý funkčný prototyp elektromobilu Tesla Model S Station Wagon? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

18. decembra 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+