MojElektromobil

Príručka elektromobilistu je ten správny začiatok pre každého, kto má záujem dovzdelať sa v oblasti elektromobility. Či už ide o tých, ktorých elektromobily zaujímajú, no nevedia, ako to celé funguje, ale aj o tých, ktorí si elektromobil kúpili a potrebujú niekde začať. V Príručke elektromobilistu nájdete všetko potrebné na to, aby bol váš začiatok s elektrickým autom jednoduchý a bezproblémový.

Venujeme sa v nej všetkým dôležitým témam, ktoré by vás mohli v súvislosti s elektromobilitou zaujímať. Či už ide o nákup nového vozidla a jeho financovanie, alebo napríklad aj to, čo robiť, ak ste akumulátor vybili úplne na nulu.

Čo znamenajú skratky EV, PHEV, DC či CHAdeMO? Ako je to s STK A EK a aká je budúcnosť elektromobility na Slovensku? Okrem iných dôležitých tém tu nájdete odpovede aj na tieto otázky.

Príručka obsahuje množstvo užitočných rád a tipov. Nechýbajú ani obrázky a pozreli sme sa v nej aj na najlacnejšie elektromobily, ktoré je možné kúpiť na Slovensku. Príručka elektromobilistu je jednoducho vec, ktorá výrazne pomôže každému začínajúcemu elektromobilistovi, ale aj ľuďom, ktorí sa v tejto téme neorientujú a radi by získali nové informácie o tom, ako to vlastne všetko funguje.

Na to, aby ste získali Príručku elektromobilistu, stačí uviesť váš e-mail a potvrdiť odber v potvrdzujúcom e-maili. 
Váš odber nebolo možné aktivovať. Skúste neskôr, prosím.Skontrolujte si svoju e-mailovú schránku a potvrďte odber kliknutím na tlačidlo v potvrdzujúcej správe.

Príručka elektromobilistu

Prihláste sa k odberu noviniek a stiahnite si zadarmo Príručku elektromobilistuWe use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use


31. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+