MojElektromobil

Ku koncu januára 2024 sme spustili nový projekt. Nearcharger.sk, sociálnu sieť pre majiteľov elektromobilov, kde si navzájom pomáhajú majitelia a fanúšikovia elektromobility.

Po prvom týždni sme sa tešili z viac ako 250 registrovaných používateľov. Odvtedy sa pozvoľna rozrastáme. Postupne pribúdajú aj pravidelné návštevy, príspevky a vylepšenia. O čom medzi sebou v ostatných dňoch diskutovali členovia siete Nearcharger.sk? Toto je prehľad zaujímavých tém.

Nearcharger.sk: Zaujímavé témy a diskusie

Aj tento týždeň komunita Nearcharger.sk žila viacerými zaujímavými témami. Poznáme najlepšie elektromobily roka podľa hlasovania v ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing, vieme aké vylepšenia chystajú Google Mapy pre majiteľov elektromobilov a poriadne nás prekvapila nová Dacia. Tento týždeň Tesla otvorila nabíjacie stanice na Slovensku aj v Česku pre všetky elektromobily, vyzerá to tak, že KIA má zvolávaciu akciu na model EV6 a vieme kedy bude prvý tohtoročný Salón Elektromobilov 2024!

Pridajte sa k nám!

Portál MojElektromobil.sk si vás dovoľuje pozvať do novej komunity majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania. Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku.

20. apríla 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+