MojElektromobil
  • Nový Citroën ë-C3 získal ocenenie v ankete Autobest 2024 v kategórii Ecobest.
  • Toto ocenenie získavajú vozidlá, ktoré vynikajú ekologickými vlastnosťami, energetickou účinnosťou a znížením vplyvu na životné prostredie. Porota vyzdvihla nový model ë-C3 ako najrelevantnejší elektromobil, ktorý príde na trh v roku 2024.
  • Nový model ë-C3 predstavuje prvý elektromobil vyrobený v Európe, ktorý bez kompromisov ponúka konkrétne riešenie problému dostupnosti. Citroën ë-C3 uľahčuje život s elektromobilom a ponúka zákazníkom segmentu B všestrannosť, moderný dizajn, výrazný komfort a širokú škálu užitočnej výbavy.

Nový Citroën ë-C3 získal ocenenie Ecobest 2024, ktoré udeľuje porota Autobest. Cena, ktorá sa zameriava na mobilitu, šetrnú k životnému prostrediu, energetickú účinnosť a znižovanie vplyvu na životné prostredie, vyzdvihuje model ë-C3 ako najpútavejší elektromobil, ktorý príde na trh v roku 2024.

Nový model ë-C3 mení hru: nie je to len vďaka cene od 23 300 eur cenovo dostupné elektrické vozidlo, vyrobené v Európe, ale zároveň sa aj ľahko používa, je všestranné a môže sa pochváliť atraktívnym životným štýlom, vhodnou výbavou a pohodlným životom na palube.

Zdroj: Citroën

Autobest každoročne oceňuje auto s najvyšším počtom hlasov v každej kategórii. V prípade kategórie Ecobest sa autá hodnotia na základe aspektov mobility a výkonu, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, ako sú dojazd, batéria, alebo nabíjanie, ako aj kritériá súvisiace s nákladmi na vlastníctvo. Nový model ë-C3 posudzovalo 31 motoristických novinárov z 31 európskych krajín a získal ocenenie Ecobest 2024.

Zdroj: Citroën

Toto uznanie pre nový model ë-C3 od odbornej poroty prichádza hneď po prvej veľmi pozitívnej spätnej väzbe od zákazníkov, keďže verziu You alebo Max si online rezervovalo už viac ako 10 000 záujemcov.

27. decembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+