MojElektromobil

Ku koncu januára 2024 sme spustili nový projekt. Nearcharger.sk, sociálnu sieť pre majiteľov elektromobilov, kde si navzájom pomáhajú majitelia a fanúšikovia elektromobility.

Po prvom týždni sme sa tešili z viac ako 250 registrovaných používateľov. Postupne pribúdajú aj pravidelné návštevy, príspevky a vylepšenia. O čom medzi sebou v ostatných dňoch diskutovali členovia siete Nearcharger.sk? Toto je prehľad zaujímavých tém.

Nearcharger.sk: Zaujímavé témy a diskusie

Tento týždeň komunita Nearcharger.sk žila viacerými kľúčovými témami. Veľkú pozornosť pritiahol požiar elektromobilu Volkswagen ID.3 v obci len kúsok od Bratislavy, pozreli sme sa na prekvapivú spotrebu modelu Citroen e-C4 X, porovnali sme spotrebu SUV a limuzíny, podelili sme sa o fotky nového Xiaomi SU7, pribudli skúsenosti s Volvo EX30, rozbehla sa diskusia o systéme Tesla Autopilot a Ľuboš sa pustil do skúmania toho ako pracuje dobíjanie 12V batérie pri vypnutom aute na Hyundai IONIQ 6.

Pridajte sa k nám!

Portál MojElektromobil.sk si vás dovoľuje pozvať do novej komunity majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania. Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku.

2. marca 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+