MojElektromobil

Ku koncu januára 2024 sme spustili nový projekt. Nearcharger.sk, sociálnu sieť pre majiteľov elektromobilov, kde si navzájom pomáhajú majitelia a fanúšikovia elektromobility.

Po prvom týždni sme sa tešili z viac ako 250 registrovaných používateľov. Odvtedy sa pozvoľna rozrastáme. Postupne pribúdajú aj pravidelné návštevy, príspevky a vylepšenia. O čom medzi sebou v ostatných dňoch diskutovali členovia siete Nearcharger.sk? Toto je prehľad zaujímavých tém.

Nearcharger.sk: Zaujímavé témy a diskusie

Aj tento týždeň komunita Nearcharger.sk žila viacerými zaujímavými témami. Tibor otvoril diskusiu o rýchlostiach nabíjania elektromobilov, riešila sa otázka domáceho roaming od ZSE Drive, pribudli detaily k solárnej streche na Priuse, Tomáš zisťoval ako je to s nabíjaním v Poprade, Marián podrobne monitoruje výstavbu IONITY Čaradice. Pribudol pohľad na spotrebu ŠKODA Enyaq na trase Bratislava – Varšava a viacero zaujímavých noviniek zo sveta elektromobility.

Pridajte sa k nám. Teraz sa to oplatí!

Portál MojElektromobil.sk si vás dovoľuje pozvať do novej komunity majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania. Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku.

Stať sa členom komunity Nearcharger.sk sa teraz oplatí najviac. Počas mája 2024 spolu s partnerom partnerom ZSE Drive prinášame súťaž o 3x mesačné nabíjanie Flat Safe pre aktívnych používateľov.

Stačí, aby ste sa zaregistrovali (ak účet ešte nemáte) a v ľubovoľnom diskusnom fóre komunity Nearcharger.sk zverejnili príspevok, fotku alebo iný relevantný obsah k téme elektromobility. Prípadne sa môžete komentárom zapojiť do niektorej z existujúcich diskusií. To je celé! Do žrebovania budú zaradené príspevky vytvorené od 1.5.2024 do 30.5.2024.

Žrebovanie troch výhercov mesačného programu ZSE Drive Flat Safe v hodnote 89 € prebehne o mesiac, 31. mája 2024. Výsledky vyhlásime na stránke MojElektromobil.sk a taktiež ich zverejníme aj cez Nearcharger.sk.

18. mája 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+