MojElektromobil

Ku koncu januára 2024 sme spustili nový projekt. Nearcharger.sk, sociálnu sieť pre majiteľov elektromobilov, kde si navzájom pomáhajú majitelia a fanúšikovia elektromobility.

Po prvom týždni sme sa tešili z viac ako 250 registrovaných používateľov. Odvtedy sa pozvoľna rozrastáme a k dnešnému dňu je nás takmer 500. Postupne pribúdajú aj pravidelné návštevy, príspevky a vylepšenia. O čom medzi sebou v ostatných dňoch diskutovali členovia siete Nearcharger.sk? Toto je prehľad zaujímavých tém.

Nearcharger.sk: Zaujímavé témy a diskusie

Aj tento týždeň komunita Nearcharger.sk žila viacerými zaujímavými témami. Pribudla prínosná diskusia o skúsenostiach s nabíjaním pri ceste na letnú dovolenku zo Slovenska na Jadran, nabíjacia krivka pre Škoda Enyaq iV 60, Martin ukázal ako vyzerá jazda na hra s KIA EV6, diskutovalo sa o servisoch pre Tesly. Pribudla aj dlhodobá spotreba pre KIA EV9, riešil sa rozšírený autopilot na Tesla Model 3, nabíjanie elektromobilov vo všeobecnosti a pozornosť sa venovala aj modelom ŠKODA Enyaq.

Pridajte sa k nám. Teraz sa to oplatí!

Portál MojElektromobil.sk si vás dovoľuje pozvať do novej komunity majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania. Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku.

Stať sa členom komunity Nearcharger.sk sa teraz oplatí najviac. Počas júna 2024 spolu s partnerom partnerom ZSE Drive opäť prinášame súťaž o 3x mesačné nabíjanie Flat Safe pre aktívnych používateľov.

Stačí, aby ste sa zaregistrovali (ak účet ešte nemáte) a v ľubovoľnom diskusnom fóre komunity Nearcharger.sk zverejnili príspevok, fotku alebo iný relevantný obsah k téme elektromobility. Prípadne sa môžete komentárom zapojiť do niektorej z existujúcich diskusií. To je celé! Do žrebovania budú zaradené príspevky vytvorené od 1.6.2024 do 30.6.2024.

Žrebovanie troch výhercov mesačného programu ZSE Drive Flat Safe v hodnote 89 € prebehne na konci mesiaca, 30. júna 2024. Výsledky vyhlásime na stránke MojElektromobil.sk a taktiež ich zverejníme aj cez Nearcharger.sk.

15. júna 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+