MojElektromobil

Včera si prví noví majitelia v Európe prevzali svoju Teslu Model 3. Aké sú ich prvé dojmy a skúsenosti? Informácie vám prinášame v priebežnom prehľade.

Článok priebežne aktualizujeme

17:12: „Vďaka Elon, jazdiť s týmto autom je fakt zábava!“, píše na Twitteri prvý oficiálny európsky majiteľ Modelu 3.

16:24: 

16:15: Funkcia Autopilot v európskych Modeloch 3 je už aktívna.

09.02.2019 16:00: Elon Musk naďalej v Európe. Aktuálne smeruje do Tilburgu.

22:38: Potvrdené: Elon Musk je v Belgicku

Elon arrived in Ostend, Belgium„checkin‘ things“

Zveřejnil(a) Tesla S3XY-News dne Pátek 8. února 2019

13:10: Elon Musk je na ceste do Belgicka:

9:15: Naďalej sledujeme správy od prvých majiteľov, okamžite ako zverejnia ďalšie poznatky, budeme vás informovať.

8:34: Aktuálne Tesla eviduje viac ako 17 500 záväzných objednávok na Long Range / Performance verzie Modelu 3 v Európe. Väčšina je z Nórska, nasleduje Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Francúzsko a Švédsko. V susednom Rakúsku je evidovaných približne 800 uzavretých objednávok. Veľké množstvo ďalších zákazníkov však čaká na lacnejšie varianty – už čoskoro by mala byť k dispozícii Mid Range verzia.

8:24: Showroom v holandskom Tilburgu (Model 3 v strede):

8:22: Funkcia autopilota je zatiaľ na prvých dodaných kusoch deaktivovaná kvôli chýbajúcemu schváleniu v Európe. Netreba sa však ničoho obávať – začiatkom budúceho týždňa by malo byť všetko vyriešené.

8:18: Elon Musk uviedol, že ich v prístave po priplávaní prvej lode čakalo množstvo neočakávaných výziev, kvôli ktorým museli operatívne presúvať dohodnuté odovzdávania vozidiel.

8:15: Belgický prístav by mal dnes navštíviť aj Elon Musk. Ten mal v pláne prísť už začiatkom týždňa, neskôr však plány musel zmeniť.

8:10: Loď s prvou veľkou várkou približne 3 000 kusov Modelov 3 priplávala tento utorok do belgického prístavu v Zeebrugge.

8:04: Prvý test CCS nabíjania na cudzej nabíjačke projektu Ionity ukazuje na vynikajúce rýchlosti – nabíjanie výkonom 117kW poskytne až 770 kilometrov dojazdu za hodinu nabíjania.

Tesla Model 3 et charge à 120 kW sur station Ionity, le combo parfait 😍 Notre essai à lire et visionner prochainement sur le site 😏

Zveřejnil(a) Automobile-Propre.com dne Čtvrtek 7. února 2019

7:59: Tesla na Twitteri ukázala prvých majiteľov Tesly Model 3 v Európe:

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

8. februára 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+