MojElektromobil

Určite ste už zachytili, že eAutoPortál oslávil v apríli svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám počas celého trvania súťaže ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. V poslednom týždni našej narodeninovej súťaže sme si pre vás pripravili naozaj hodnotnú výhru – celý víkend s Teslou Model S.

Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý: stačilo vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní ste boli automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž trvala viac ako dva mesiace a my sme vám postupne odhaľovali jednotlivé výhry. Spolu ste počas celého trvania súťaže mali možnosť spoznať až 5 cien.

Kto vyhral Teslu Model S na celý víkend?

Každý, kto sa zapojil do našej súťaže, mal možnosť vyhrať úžasný elektromobil Tesla Model S na celý víkend. Kto sa teda bude môcť tešiť z tejto úžasnej výhry, sme sa dozvedeli v záverečnom žrebovaní a teraz vám to veľmi radi prezradíme.

Šťastným výhercom sa stáva Tomáš Bušo.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v rámci súťaže. Ostatní však vôbec nemusíte zúfať, pretože na našom webe máme pre vás pripravené vždy zaujímavé súťaže o atraktívne ceny. 🙂


Cenu do súťaže venuje portál KdeNabíjať.sk

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

15. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+