MojElektromobil

V ďalšom týždni našej narodeninovej súťaže sme vám priniesli aj ďalšiu úžasnú cenu. Určite ste už zachytili, že eAutoPortál oslávil v apríli svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám počas celého trvania súťaže ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. Ako už iste viete, hrali sme aj o smart EQ fortwo kabriolet na celý víkend!

Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý: stačilo vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní ste boli automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž trvala viac ako dva mesiace a my sme vám postupne odhaľovali jednotlivé výhry. Spolu ste počas celého trvania súťaže mali možnosť spoznať až 5 cien.

Kto vyhral smart EQ fortwo kabriolet na celý víkend?

Každý, kto sa zapojil do našej súťaže, mal možnosť vyhrať úžasný smart EQ fortwo kabriolet na celý víkend. Kto sa teda bude môcť tešiť z tejto úžasnej výhry, sme sa dozvedeli v záverečnom žrebovaní a teraz vám to veľmi radi prezradíme.

Šťastným výhercom sa stáva Ondrej Lorko.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v rámci súťaže. Ostatní však vôbec nemusíte zúfať, pretože už zajtra sa dozvieme meno ďalšieho šťastlivca, ktorého potešíme ďalšou skvelou výhrou 🙂


Cenu do súťaže venuje

 

14. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+