MojElektromobil

Ako už iste viete, eAutoPortál oslávil minulý mesiac svoje 1. narodeniny. Preto sme sa pri tejto príležitosti rozhodli podeliť sa s vami o túto radostnú udalosť tým, že vám počas celého trvania súťaže ponúkneme možnosť vyhrať nejakú peknú cenu. Jednou zo skvelých cien bol aj Renault ZOE na celý týždeň!

Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý: stačilo vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní ste boli automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž trvala viac ako dva mesiace a my sme vám postupne odhaľovali jednotlivé výhry. Spolu ste počas celého trvania súťaže mali možnosť spoznať až 5 výhier.

Kto vyhral Renault ZOE na celý týždeň?

Každý, kto sa zapojil do našej súťaže, mal možnosť vyhrať úžasný Renault ZOE na celý týždeň. Renault ZOE sme mali možnosť otestovať aj v našej redakcii. Kto sa teda bude môcť tešiť z tejto úžasnej výhry, sme sa dozvedeli v záverečnom žrebovaní a teraz vám to veľmi radi prezradíme.

Šťastným výhercom sa stáva Branislav Bodnár.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v rámci súťaže. Ostatní však vôbec nemusíte zúfať, pretože už zajtra sa dozvieme meno ďalšieho šťastlivca, ktorého potešíme ďalšou skvelou výhrou 🙂

 

Cenu do súťaže venoval


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

12. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+