MojElektromobil

História portálu MojElektromobil.sk sa začala písať ešte v roku 2017. Pod menom eAutoPortal.sk sme to, na prvý pohľad možno trošku paradoxne, odštartovali 1. apríla. Na Deň bláznov…

Toto rozhodnutie za sebou v skutočnosti malo hlbšiu myšlienku. Elektromobilita na Slovensku bola vo svojom ranom štádiu a téme sa naplno venovalo “len pár bláznov”. A my sme sa videli medzi nimi.

Portál eAutoPortal.sk sa na scéne neohrial príliš dlho. Už v októbri 2018 ohlásil svoj náhly koniec. Nešlo však o bodku za neúspešným projektom. Práve naopak. V duchu hesla “Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ!” išlo o vstup do novej éry, ktorý symbolizovalo premenovanie portálu na MojElektromobil.sk s novým logom a dizajnom, tak ako ich poznáte dnes. Portál si preto svoje narodeniny pripomína koncom roka.

MojElektromobil.sk oslavuje už šieste narodeniny!

A keďže už postupne odrátavame dni do najkrajšieho obdobia roka, do Vianoc, tak sme sa rozhodli spojiť tieto dve príležitosti do narodeninovo-vianočnej súťaže. Pre fanúšikov sme si pripravili 100 kusov nástenných kalendárov elektromobilov na rok 2024 vo formáte A3. 

Začíname symbolicky na Mikuláša! Nástenný kalendár MôjElektromobil 2024 môžete získať v súťaži, ktorá bude trvať od 6.12. do 16.12.2023. Nie je to veľmi dlho, no počty sú limitované a hlavne vás chceme potešiť ešte pred Vianocami.

Koncept narodeninovo-vianočnej súťaže s portálom MojElektromobil.sk je veľmi jednoduchý. Na to, aby ste mohli získať kalendár stačí vyplniť nami pripravený dotazník pre majiteľov elektromobilov alebo záujemcov, ktorí nad kúpou elektromobilu premýšľajú.

Nemusíte sa báť žiadnych zákerných otázok. Ide o veci, ktoré nám pomôžu s ďalším rozvíjaním portálu a prípravou relevantného obsahu pre Vás, našich čitateľov. Tak hurá do toho!

6. decembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+