MojElektromobil

Rekordných 28 727 ľudí sa tento rok zapojilo do tradičnej motoristickej ankety Autobazár roka 2021. Z 1064 autobazárov a predajcov nových vozidiel vybrali tých najlepších v každom kraji.

Hlasujúci zákazníci hodnotili ponuku áut, kvalitu poskytovaných služieb, ako aj celkovú komunikáciu autobazárov a predajcov. Hodnotenia, ktoré návštevníci odovzdali, rozhodli o víťazoch jednotlivých krajov, ako aj o absolútnych víťazoch celej ankety. Premiérovo získal titul najlepšieho autobazáru na Slovensku za rok 2021 autobazár ActiveAuto z Popradu. Najlepším autorizovaným predajcom sa stal EUROMOTOR PLUS z Banskej Bystrice.

„Našim cieľom je pomôcť ľuďom pri výbere správneho autobazáru či autorizovaného predajcu automobilov, kde im následne poradia pri výbere správneho auta. Kúpa auta patrí medzi jednu z najväčších investícií v živote. Spätná väzba vo forme hlasovania v ankete vie reálne zhodnotiť kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb, čo môže zároveň pomôcť aj samotným predajcom,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Brand Marketing Autobazar.EU.

7. ročník populárnej celoslovenskej ankety Autobazár roka 2021 organizoval najväčší inzertný portál s automobilmi Autobazar.EU, v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.sk. Hlasovanie prebiehalo od 27.septembra 2021 do 14.januára 2022. Hodnotiť mohli motoristickí zákazníci prostredníctvom formulára priamo na stránke Autobazár roka. Pričom jednotlivo mohli udeliť body za kategórie – veľkosť ponuky, komunikáciu, proces kúpy auta alebo doplnkové služby.

Najlepšie autobazáre a predajcovia nových áut v jednotlivých krajoch:

ABSOLÚTNI VÍŤAZI

Autobazár: ActiveAuto Poprad

Autorizovaný predajca: EUROMOTOR PLUS

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Autobazár: AUTO PDK

Autorizovaný predajca: Autopolis a.s.

KOŠICKÝ KRAJ

Autobazár: Auto Spiš, Spišská Nová Ves

Autorizovaný predajca: AUTO GABRIEL s.r.o. – Das WeltAuto

PREŠOVSKÝ KRAJ

Autobazár: AutoPO Prešov, s.r.o.

Autorizovaný predajca: PK AUTO Prešov a Poprad

ŽILINSKÝ KRAJ

Autobazár: B&B Car, s.r.o.

Autorizovaný predajca: Auto Becchi, s.r.o.

TRNAVSKÝ KRAJ

Autobazár: AUTOBAZÁR 1

Autorizovaný predajca: BEGAM spol. s r. o. – HYUNDAI a MITSUBISHI

NITRIANSKY KRAJ

Autobazár: JTAuto, Nové Zámky

Autorizovaný predajca: AUTOŠTÝL, a.s.

TRENČIANSKY KRAJ

Autobazár: AUTOGRÁČ, Bánovce nad Bebravou

Autorizovaný predajca: ARAVER Trenčín – Opatová, autorizovaný predaj Audi

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

Autobazár: ZSOLTI CARS EXCLUSIVE s.r.o.

Autorizovaný predajca: Portas, spol. s r.o.

2. februára 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+