MojElektromobil
  • Je na Slovensku dostatok nabíjacích staníc pre elektromobily?
  • Ktoré faktory najviac spomaľujú výstavbu nabíjacích staníc
  • Ako poznačila pandémia budovanie nabíjacích staníc v SR?
  • Hrozí koniec bezplatného nabíjania elektromobilov?

Nabíjacie stanice pre elektromobily. Večná téma, s ktorou súvisí množstvo praktických otázok. Salón elektromobilov 2021 Bratislava sa aktívne venoval aj tejto oblasti. V panelovej diskusii s názvom Nabíjacie stanice na Slovensku, budú ešte zadarmo? sa stretli Andrej Babsky (Head of Business Development (e-mobility) ZSE, Vladimír Kukučka (ABB), Peter Badík (riaditeľ Greenway), Ján Zuštiak (zakladateľ AgeVolt), a Miroslav Mrzula (Slovnaft) Refining R&D Head at MOL Group.

Ako slovenskí majitelia elektromobilov vnímajú nabíjaciu infraštruktúru? Aký je reálny stav a čo nás čaká v najbližšej dobe? Budú nabíjacie stanice pribúdať aj naďalej? Čaká nás koniec bezplatného nabíjania alebo táto možnosť zostane zachovaná? Odpovede na tieto, ale aj mnohé ďalšie, otázky sa dozviete zo záznamu panelovej diskusie, ktorá prebehla na tohtoročnom Salóne elektromobilov 2021 Bratislava.

Náš tip
Slovenská elektromobilita v roku 2021: Aké sú aktuálne plány a stratégia štátu? | VIDEO
16. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+