MojElektromobil

V posledných mesiacoch sme počuli špekulácie o vynovenom dizajne Tesly Model 3. Tieto zmeny sú dnes skutočnosťou, dotkli sa exteriéru aj interiéru modelu.

Nejde o veľké zmeny, skôr ide o jednú z pravidelným sérií úprav, ktoré Tesla na svojich vozidlách vykonáva.

V rámci exteriéru ide napríklad o upravený dizajn predného kufra, tzv. frunku. Tesla odstránila pochromovaný dizajn kľučiek dverí a líšt na karosérii a nahradila ho čiernou farbou. V rámci exteriéru je to aj elektrické otváranie/zatváranie dverí kufra, ktoré má aj Model Y.

V interiéri sa zmenil dizajn stredovej konzoly Modelu 3 a podľa fotografií je pravdepodobne upravený aj displej. Fanúšik na Twitteri pod menom @WholeMarsBlog zverejnil sériu fotografií upraveného Modelu 3 priamo z fabriky vo Fremonte. Niektoré upravené časti sú prekryté bielou páskou:

 

 

9. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+