MojElektromobil

Odborná konferencia eFleet Day 2023 sa bude elektromobilite vo firemnej sfére venovať z každej strany. Od prehľadu aktuálne dostupných osobných a úžitkových elektromobilov, cez správu a nabíjanie elektrických flotíl až po kľúčovú otázku financovania.

Na ktoré faktory je treba pozerať z pohľadu finančnej udržateľnosti? Kde a ako na to všetko zobrať firemné zdroje? Práve toto sú otázky, ktoré si pri modernizácii vozového parku kladie nejedna firma. Podrobne sa im bude venovať aj program konferencie eFleet Day 2023, ktorá účastníkov privíta už túto stredu 29. marca 2023 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere.

Pripravený je bohatý program plný praktických informácií a reálnych dát od tých najpovolanejších, ktorí s elektromobilmi vo firmách žijú každý deň. Prednášky, diskusie a praktické rady sú pretkané testovacími jazdami a názornými ukážkami riešení z oblasti nabíjania elektromobilov.

Firemný elektromobil z pohľadu operatívneho lízingu

Medzi partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj spoločnosť LeasePlan, ktorá je lídrom operatívneho lízingu so správou približne 1,6 milióna vozidiel vo viac ako 28 krajinách sveta, pričom na Slovensku pôsobí už viac ako 23 rokov.

Pre svojich klientov zabezpečuje nákup, financovanie a údržbu firemných fleetov, či už sa jedná o veľké spoločnosti, ako aj malé a stredné podniky a živnostníkov. Komplexné služby zahŕňajú poskytovanie odborného poradenstva od výberu vozidla, cez optimalizáciu nákladov až po čo najefektívnejšie riadenie vozového parku. Je inovátorom v oblasti digitalizácie, online nástroje a aplikácie jej klientom uľahčujú dennú správu a údržbu vozidiel, ako aj analýzu výkonnosti firemných flotíl.

Spoločnosť sa zaviazala prevziať vedúcu úlohu pri prechode na mobilitu s nulovými emisiami a stanovila si ambiciózny cieľ s dosiahnutím nulových emisií z celého vozového parku poskytovaného klientom do roku 2030. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je jej poslaním sledovať a vytvárať trendy, ktorými sa uberá udržateľná mobilita. Viac informácií nájdete na stránkach:

O tom ako je možné financovať zelenú transformáciu firemného vozového parku toho LeasePlan jednoducho vie skutočne veľa. Tieto skúsenosti bude prezentovať práve počas hlavného programu eFleet Day 2023! Vďaka tomu sa o finančnej stránke firemnej elektromobility dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pre prijatie správneho rozhodnutia.

Partneri eFleet Day 2023 | Foto: Miloš Debnár
28. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+