MojElektromobil
Slavo Dzuričko 8. marca 2018

I-PACE je vôbec prvý plne elektrický model značky. Britská automobilka neváha a svoju štartovnú cenu nasadila pre americký trh pod hranicu 70 tisíc dolárov. Budúci majiteľ si musí pripraviť konkrétne 69 500 dolárov. Automobilka takisto potvrdila cenu elektromobilu Jaguar I-PACE v plnej výbave, tá činí viac ako 98 000 dolárov.

Náš tip
JAGUAR I-PACE OFICIÁLNE: PLNOHODNOTNE ELEKTRICKÉ SUV! | ŽENEVA 2018

Jaguar I-PACE

V rámci USA je Jaguar I-PACE prezentovaný ako elektromobil s deklarovaným dojazdom až 240 míl na jedno nabitie. To činí v prepočte na európske jednotky viac ako 380 kilometrov.

„S debutom Jaguar I-PACE sa spoločnosť Jaguar oficiálne zaradila do segmentu s luxusnými elektrickými vozidlami.Prví zákazníci už zadávajú svoje objednávky. V partnerstve s našimi maloobchodníkmi, ktorí investujú do nových zariadení a EV infraštruktúry, máme proaktívnu trhovú stratégiu, ktorá ponúka veľmi konkurenčné ceny a balík vlastníctva elektrických vozidiel Jaguar EliteCare. Myslíme si, že celá cesta od nákupu, vlastnenia a riadenia I-PACE bude pre našich zákazníkov zážitok na celý život,“ – hovorí Joe Eberhardt, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Jaguar Land Rover North America.

Spoločnosť Jaguar prezentovala okrem cenovej politiky pre americký trh aj ďalšie investície do elektromobility smerujúce takisto na americký trh. Páči sa vám nový elektromobil I-PACE? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

8. marca 2018
Fotománia

+