MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Hlasovanie v šiestom ročníku ankety Elektromobil Roka prebieha do 11. apríla 2024. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s minulými ročníkmi upravené. 

Hlasujte a vyhrajte Mitsubishi ASX na víkend

Nová generácia Mitsubishi ASX na slovenský trh vstúpila v roku 2023 a vďaka ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing si ju jeden šťastlivec bude môcť vyskúšať na celý víkend.

Mitsubishi ASX v prevedení plug-in hybrid predstavuje unikátnu kombináciu toho najlepšieho z dvoch svetov. Vychutnať si môžete mimoriadne tichú a hladkú jazdu s čisto elektrickým dojazdom až 48 km, zvoliť kombinovaný režim, ktorý znižuje spotrebu paliva a šetrí vašu peňaženku alebo sa môžete spoľahnúť na spaľovací motor. Mitsubishi ASX ale nekombinuje len rôzne typy pohonných jednotiek, hybridný je totiž aj jeho tvar karosérie. Sčasti hatchback, sčasti SUV.

Plug-in hybridné prevedenie je vrcholom ponuky a prináša dokonalú súhru medzi pohonným systémom a podvozkom. Výsledkom sú príkladné jazdné vlastnosti za každých okolností. Benzínový atmosféricky plnený motor s objemom 1,6 litra sa spája s dvojicou elektromotorov, k čomu sa pridáva akumulátor s kapacitou 10,5 kWh. Pri čisto elektrickej jazde v meste dojazd dosahuje hranicu až 62 kilometrov. Plné nabitie batérie na otázkou 3 hodín. Na tento účel je možné využiť aj bežnú domácu zásuvku.

ASX stojí na podvozkovej platforme CMF-B automobilovej aliancie Renault-Nissan-Mitsubishi, čo znamená, že obsahuje všetky moderné technológie, ktoré zákazníci očakávajú. Od pokročilých bezpečnostných a asistenčných systémom až po prepracovaný infotainment. Nové Mitsubishi ASX je ponúkané v šiestich bohatých výbavových stupňoch, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. S tvarovanou kapotou, výraznými LED svetlometmi a výraznou maskou chladiča pôsobí nové Mitsubishi ASX veľmi sebavedome, ako stvorené pre mesto, no nestratí sa ani mimo neho.

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži!

  • Ford Mustang Mach-E na víkend
  • Mitsubishi ASX na víkend
  • Škoda Enyaq 85 na týždeň
  • Toyota Prius Plug-in na víkend

Okrem žrebovania o hlavné ceny, do ktorého je automaticky zapojený každý hlasujúci, je tu ešte šanca získať ďalšie skvelé odmeny. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme. Informácie o tom, ako postupovať dostanete v potvrdzovacom e-maile po úspešnom zahlasovaní v ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing.

Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň troch alebo viacerých svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky a troch výhercov 30-minútovej testovacej jazdy na Tesla Model S Plaid od DriveTesla.sk.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na stránke ankety ElektromobilRoka.sk.

Organizátor

1. marca 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+