MojElektromobil
Miroslav Mudroň 22. februára 2024

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zmenila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla. Stačí sa zapojiť do hlasovania!

Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing a hlavným partnerom ZSE Drive od 22. februára 2024 spúšťa už šiesty ročník veľkého hlasovania za najlepšie elektrifikované automobily na Slovensku.

Hlasovanie v šiestom ročníku ankety Elektromobil Roka powered by ČSOB Leasing prebieha do 11. apríla 2024. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. V porovnaní s minulými ročníkmi sme upravili počet kategórií, a tiež sme vylepšili jednu špeciálnu kategóriu:

  • Mestský Elektromobil
  • Rodinný Elektromobil
  • Elektrické SUV
  • Luxusný Elektromobil
  • Úžitkový Elektromobil
  • Plug-In hybrid
  • Nominácia verejnosti – špeciálna kategória – modely bez oficiálneho zastúpenia v SR, nominované čitateľmi portálu MojElektromobil.sk
  • Aplikácia pre elektromobil

Ako hlasovať?

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku ankety ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách.

V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú vymazané.

Ktoré modely boli zaradené do hlasovania?

Organizátor

 

22. februára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+