MojElektromobil

Portál MôjElektromobil.sk pripravuje v poradí piaty ročník ankety Elektromobil Roka, kde hľadáme najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily za uplynulý rok.

Doteraz bolo možné hlasovať len za vozidlá, ktoré majú oficiálne zastúpenie aj na Slovensku. To znamená, že napríklad elektromobily značky Tesla sa ankety zúčastniť nemohli. Aj na základe podnetov zo strany čitateľov sme sa rozhodli, že to tento rok zmeníme. Do ankety pribudne kategória s názvom Cena verejnosti, v ktorej budú o vašu priazeň medzi sebou súťažiť práve vozidlá bez oficiálneho slovenského zastúpenia.

Lenže tých je vo svete pomerne veľa. Pripravili sme preto zoznam 25 najzaujímavejších z nich. Teraz budeme potrebovať vašu pomoc, pretože vy rozhodnete o tom, ktoré z nich sa dostanú do finálneho hlasovania v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB leasing, ktorú spustíme už onedlho.

Pripravili sme si preto krátku anketu, v rámci ktorej má každý čitateľ k dispozícii tri hlasy. Tie môže dať trom elektromobilom, o ktorých si myslí, že sú podľa neho najlepšie a v ankete by rozhodne nemali chýbať. Zo všetkých zúčastnených vozidiel postúpi do finálneho hlasovania najlepších 10 modelov, ktoré budú bojovať o vaše hlasy v ankete Elektromobil Roka 2023. V hlasovaní môžete nominovať až 3 modely!

Ktoré elektromobily by ste chceli nominovať do ankety Elektromobil Roka 2023? Hlasovať môžete až za 3.

View Results

Loading ... Loading ...
5. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+