MojElektromobil

Anketa Elektromobil roka 2023 powered by ČSOB Leasing sa už blíži do svojej cieľovej rovinky. Počas najbližších dní máte už poslednú šancu na to, aby ste sa zapojili, pomohli vybrať najlepšie elektrifikované autá na Slovensku a vyhrali. Hlasovanie je dostupné len do 25. júna 2023, kedy bude uzatvorené a začne sa s vyhodnocovaním výsledkov. Preto neváhajte a zahlasujte za svojich favoritov. Možno sa šťastie usmeje práve na Vás a získate jednu z množstva atraktívnych výhier. Veď nejde o nič komplikované.

Stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku ankety ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú vymazané.

Čo môžete vyhrať?

Elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známkyzážitkové jazdy na elektromobile Tesla Model S Plaid či nabíjanie od ZSE Drive (1 x mesačný program FLAT a 1 x mesačný program PARTNER).

Zdroj: ElektromobilRoka.sk

8 šťavnatých kategórií

Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s predošlými ročníkmi výrazne rozšírené. Svojho favorita môžete vybrať v ôsmich kategóriách a najlepších elektrifikovaných vozidiel hľadáme aj najlepšiu aplikáciu automobiliek. Pre prípady, kedy v niektorej kategórii nechcete hlasovať pribudla možnosť „Nechcem hlasovať“, ktorú nájdete vždy na konci.

V každej kategórii sú nominované iné modely, aby ani jeden nikdy nefiguroval v dvoch rozdielnych kategóriách. V prvých šiestich kategóriách sú nominované modely, ktoré majú oficiálne zastúpenie na Slovensku a aktuálne sa predávajú. V kategórií “Nominácia verejnosti” sú zase modely bez oficiálneho zastúpenia na Slovensku a boli nominované čitateľmi nášho portálu MôjElektromobil.sk.

  • Mestský Elektromobil
  • Rodinný Elektromobil
  • Elektrické SUV
  • Luxusný Elektromobil
  • Úžitkový Elektromobil
  • Plug-In hybrid
  • Nominácia verejnosti – špeciálna kategória – modely bez oficiálneho zastúpenia v SR, nominované čitateľmi portálu MojElektromobil.sk
  • kategória pre Aplikácie automobiliek

Zdroj: Elektromobilroka.sk

Pozvite priateľov a zvýšte svoju šancu na výhru

Hoci každý hlasujúci môže svoje preferencie vyjadriť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme. Informácie o tom, ako postupovať dostanete v potvrdzovacom e-maile po úspešnom zahlasovaní v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing.

Zdroj: ElektromobilRoka.sk
21. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+