MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing, hlavným partnerom ZSE Drive od 22. mája 2023 spúšťa už piaty ročník veľkého hlasovania za najlepšie elektrifikované automobily na Slovensku.

Hlasovanie v piatom ročníku ankety Elektromobil Roka prebieha do 25. júna 2023. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s minulými ročníkmi rozšírené a pridali sme tiež jednu špeciálnu kategóriu.

  • Mestský Elektromobil
  • Rodinný Elektromobil
  • Elektrické SUV
  • Luxusný Elektromobil
  • Úžitkový Elektromobil
  • Plug-In hybrid
  • Nominácia verejnosti – špeciálna kategória – modely bez oficiálneho zastúpenia v SR, nominované čitateľmi portálu MojElektromobil.sk
  • kategória pre Aplikácie automobiliek

Ako hlasovať?

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku ankety ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú vymazané.

Ktoré modely boli zaradené do hlasovania?

22. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+