MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe.

Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing, hlavným partnerom AgeVolt a partnerom MOL Plugee od 1. júna 2022 spúšťa veľké hlasovanie o najlepšie elektromobily a plug-in hybridy aktuálneho roka.

Hlasovanie prebieha dva mesiace, až do 31. júla 2022. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing pozostáva z piatich kategórií – štyroch hlavných a jednej špeciálnej.

  • Elektromobil
  • Elektrické SUV
  • Plug-in hybrid
  • Plug-in hybridné SUV
  • + špeciálna kategória Aplikácia automobilky

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku ankety ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Ktoré modely boli zaradené do hlasovania?

V každej kategórii sú nominované iné modely, aby ani jeden nikdy nefiguroval v dvoch rozdielnych kategóriách. Do jednotlivých kategórií navrhovali nominácie priamo značky s ohľadom na to, aby išlo o aktuálne predávané modely na Slovensku. Ide o modely, ktoré majú na Slovensku oficiálne predajné zastúpenie, sú dostupné alebo sa dajú predobjednať, a ich cena je teda známa. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú vymazané.

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži. Hráte totiž aj o samotné elektromobily na víkend alebo rovno na týždeň.

  • Hyundai IONIQ 5 na týždeň
  • ŠKODA ENYAQ iV na týždeň
  • Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na víkend
Ceny v Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB leasing | Foto: Miloš Debnár

Pozvite priateľov a zvýšte svoje šance na výhru

Hoci každý hlasujúci môže svoje preferencie vyjadriť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk. Potrebný účet vám bude vygenerovaný automaticky po úspešnom zapojení do hlasovania.

Nebude to ale len o tom, kto pozve najviac ľudí. Šancu na výhru majú všetci hlasujúci, ktorí do hlasovania pozvú aspoň 5 ľudí. V tomto prípade vyžrebujeme 3 ľudí, ktorí splnia spomínanú podmienku. Týmto spôsobom je možné vyhrať 365-dňovú diaľničnú známku.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na stránke ankety ElektromobilRoka.sk.


1. júna 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+