MojElektromobil

Jedinečná anketa Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing sa pomaly ale isto blíži do cieľovej rovinky. Hlasovanie je otvorené len do 31. júla 2022, preto už odpočítavame posledné dni, počas ktorých sa ešte verejnosť môže zapojiť a pomôcť vybrať tie najlepšie elektromobily a plug-in hybridy.

Každý úspešne odovzdaný hlas je zaradený do hlavného žrebovania, ktoré prebehne po skončení verejného hlasovania v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing. Získať môžete skutočné zaujímavé výhry. Napríklad elektromobily a plug-in hybrid na víkend, prípadne na celý týždeň. Pre množstvo hlasujúcich ide o skvelú šancu ako môžu získať príležitosť pre prvé zoznámenie so svetlom elektrických vozidiel. Okrem toho sa medzi cenami nachádza aj poukaz na nabíjaciu stanicu od spoločnosti AgeVolt vo výške 1000€, ako aj ročné diaľničné známky.

Vyberte najlepšie elektromobily a vyhrajte!

Hlasovanie prebieha do polnoci 31. júla 2022, kedy bude anketa uzatvorená a začne sa s postupným vyhodnocovaním výsledkov. Preto neváhajte a zahlasujte za svojich favoritov ešte dnes, kým máte túto možnosť. Šťastie sa možno usmeje na Vás a v žrebovaní získate jednu z množstva atraktívnych výhier.

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí prejsť na web ElektromobilRoka.sk, zvoliť Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

  • Hyundai IONIQ 5 na týždeň
  • ŠKODA ENYAQ iV na týždeň
  • Mitsubishi Eclipse Cross PHEV na víkend
  • 1000 € voucher na nákup nabíjačky od AgeVolt (za pozvanie hlasujúcich)
  • 365-dňovová diaľničná známka (za pozvanie hlasujúcich)

Ako zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € poukaz na nákup nabíjačky od AgeVolt. Nebude to však len o tom, kto pozve najviac ďalších hlasujúcich. Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň päť ďalších ľudí, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky. 

Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk, kde nájdete vygenerovaný špeciálny odkaz. Ak sa do ankety prostredníctvom spomínaného odkazu zapojí aspoň 5 ďalších hlasujúcich, tak ste automaticky v hre o diaľničnú známku. Ak sa vám do ankety Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing podarí zo všetkých “pozývačov” priviesť najväčší počet hlasujúcich, tak vám bude patriť 1000 € poukaz na nákup nabíjačky od AgeVolt.

Foto: Miloš Debnár

Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing

Portál MôjElektromobil.sk v spolupráci s generálnym partnerom ČSOB Leasing, hlavným partnerom AgeVolt a partnerom MOL Plugee od 1. júna 2022 spustil veľké hlasovanie o najlepšie elektromobily a plug-in hybridy aktuálneho roka. Hlasovanie prebieha práve do 31. júla 2022. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2022 powered by ČSOB Leasing pozostáva z piatich kategórií – Elektromobil, Elektrické SUV, Plug-in hybrid, Plug-in hybridné SUV a Aplikácia automobilky.

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe ElektromobilRoka.sk.

Partneri ankety | Foto: Miloš Debnár
26. júla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+