MojElektromobil

Smart Roadshow 2019 pokračuje aj po prázdninác. Z hlavného mesta sa tentokrát presunie na stredné Slovensko do Banskej Bystrice. Okrem množstva zaujímavých prednášok a stánkov partnerov tu na vás čakajú aj elektrické dodávky!

Elektrické dodávky naživo

Elektromobilita sa rozvíja všade okolo nás. Hoci prevažnú väčšinu používateľov zaujímajú osobné elektromobily, čoraz častejšie sa s elektromobilitou stretávame aj v iných odvetviach. V rámci podujatia Smart Roadshow 2019 sa predstavia aj čisto elektrické dodávkové vozidlá Cenntro Metro. Tie sú zaujímavým príspevkom v kategórii takzvaných last mile delivery vozidiel.

elektrické dodávky v akcii

Model Metro je z konštrukčného hľadiska európskym projektom, pričom hneď od začiatku bol vyvíjaný ako plne elektrický. Vďaka tomu sa nemuselo pristupovať na kompromisy ako v prípade vozidiel, ktoré ponúkajú pohon spaľovacím alebo alternatívne aj elektrickým motorom. Práve vďaka tomu a svojej variabilite nadstavieb, výbav a dojazdu je to ideálny dopravný prostriedok na prepravu tovarov v mestách, pri správe areálov či v komunálnych službách.

elektrická dodávka v meste

Už budúcu sobotu!

Príďte aj vy 28. 9. 2019 do hotela Dixon**** v Banskej Bystrici a zažite elektrické dodávky na vlastnej koži! Okrem možnosti vyhrať hodnotné vecné ceny tu uvidíte množstvo technologických noviniek a elektromobilov, o ktorých sa budete môcť dozvedieť všetko dôležité, čo vás zaujíma. Tešíme sa na vás! 🙂

20. septembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+