MojElektromobil

eFleet Day v roku 2024 prichádza v lepšej forme ako kedykoľvek predtým. Dlhší program, dvojnásobne väčší priestor pre vystavovateľov, väčšia kapacita pre účastníkov a ešte viac praktických informácií zo sveta firemnej elektromobility.

eFleet Day 2024 je už tretím ročníkom jedinečnej konferencie. Odborníkov na elektromobilitu, zástupcov kľúčových inštitúcií a predajcov elektrických vozidiel spája s firmami, ktoré majú záujem o rozvíjanie ekologickej dopravy.

Konferencia vo svojej novodobej podobe hostí stovky účastníkov z rôznych spoločností, štátnej správy, samosprávy aj univerzít. eFleet Day 2024 v panelových diskusiách pokrýva všetky kľúčové témy z témy e-mobility. Od elektrifikácie vozového parku, cez možnosti financovania tohto prechodu až po problematiku nabíjania či vyhodnocovanie finančnej otázky.

Odborné informácie, panelové diskusie, networking a osobné zoznámenie s najnovšími plne elektrickými vozidlami cez testovacie jazdy. To všetko a omnoho viac prinesie eFleet Day 2024.

Registrácia už bola spustená. Pre prvých záujemcov sú vstupenky dostupné za špeciálnu uvádzaciu cenu!

eFleet Day 2024: Kedy a kde?

  • Dátum: 10. apríl 2024
  • Adresa: x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
  • Trvanie: Program bude prebiehať od 8:00 do 18:00
  • Cena: 150 € bez DPH 
  • Early bird cena: 99 eur bez DPH do 29.2.2024 (30 % zľava pre členov SEVA)
  • Registrácia: Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk
30. januára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+