MojElektromobil
Redakcia 12. februára 2024

eFleet Day v roku 2024 prichádza v lepšej forme ako kedykoľvek predtým. Dlhší program, dvojnásobne väčší priestor pre vystavovateľov, väčšia kapacita pre účastníkov a ešte viac praktických informácií zo sveta firemnej elektromobility.

eFleet Day 2024 už 10. apríla 2024 pod jednu strechu prinesie odpovede na všetky vaše otázky, ktoré sa týkajú prevádzky elektromobilov vo firemnom vozovom parku.

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú. Testovacie jazdy na najnovších elektrických vozidlách spolu s ukážkou nabíjacích riešení. Presne o tom bude konferencia, ktorá ukáže skutočný pohľad na svet elektrických vozidiel a ich miesto vo firemných vozových parkoch.

Toto sú TOP témy konferencie eFleet Day 2024

Ako rozvíjať elektrickú flotilu v nadnárodnej firme: Zero Sugar – Zero Emission

Praktický sprievodca pre každého, ako začať ale aj pokračovať. Ako motivovať zamestnancov? Na čo si dať pozor pri výbere a integrácii vozidiel do flotily? Ako budovať neverejnú nabíjaciu infraštruktúru?

Budovanie zelenej flotily: ako to robiť správne

Panelová diskusia o možnostiach pri zavádzaní elektromobilov vo firmách. Dobré príklady z praxe a diskusia o riešeniach, ktoré sú dostupné už dnes.

Elektromobily a nabíjačky vo firme nie sú strašiakom

Daňové aspekty a účtovanie firemných elektromobilov a nabíjačiek v 5 krokoch. Rýchly prehľad všetkého dôležitého, čo potrebuje vedieť finančný manažér.

Nabíjanie flotily – cestovná mapa pre firmu

Aké možnosti má firma pri výbere riešení nabíjania? Aké vybrať hardvér a IT systém? Ako pristúpiť k plánovaniu vo firemnej garáži? Ako zúčtovať firemné nabíjanie a ako zvládnuť nabíjanie v domácnosti zamestnanca?

SEVA ELF: Firmy priateľské k elektromobilite

Odovzdávanie certifikátov SEVA ELF pre firemných šampiónov.

Ekonomika elektrickej flotily: sprievodca krok za krokom

Panelová diskusia o financovaní zelenej flotily. Kedy je to iba o ESG a kedy sa to už oplatí? Aké možnosti má CFO pri elektrifikovaní flotily?

Horenie a hasenie: ako sú na tom elektromobily

Ako horia elektromobily. Ako sme na tom s protipožiarnou prevenciou a pravidlami pre výstavbu nabíjačiek v budovách? Ako pristúpiť k plánovaniu a aké predpisy vlastne platia?

Ako nabíjať inteligentne

Inteligentné nabíjanie je vnímané ako budúcnosť. Nie je to ale už súčasnosť? Aké sú riešenia, ktoré sú dostupné už dnes?

Na dostupnej kapacite pripojenia záleží

Panelová diskusia o výzvach pri pripájaní nabíjacích staníc kdekoľvek. Bariéry, inteligentné riešenia a investície – ako sa môžeme pripraviť na výzvy s obmedzenou kapacitou distribučných sústav.

eFleet Day 2024: Kedy a kde?

  • Dátum: 10. apríl 2024
  • Adresa: x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
  • Trvanie: Program bude prebiehať od 8:00 do 18:00
  • Cena: 150 € bez DPH 
  • Early bird cena: 99 eur bez DPH do 29.2.2024 (30 % zľava pre členov SEVA)
  • Registrácia: Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk

Generálni partneri eFleet Day 2024

12. februára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+