MojElektromobil

Elektromobilita dnes už nie je len vecou v osobnej doprave. V čoraz väčšej miere preniká do segmentu veľkotonážnych vozidiel a vozidiel určených na prepravu veľkého počtu pasažierov. Na cestách sa preto pozvoľna začínajú objavovať elektrické autobusy a elektrické kamióny. 

Narastá záujem o rozvoj zelenej nákladnej flotily, mestá hľadajú spôsoby ako znížiť emisný dopad hromadnej dopravy a nabíjacia infraštruktúra sa postupne buduje aj s ohľadom na potreby kamiónovej a autobusovej dopravy. Napriek tomu, že trend je na jasnom vzostupe, firmám stále chýbajú kľúčové informácie. Odborná konferencia eFleet Day 2023 Truck&Bus si dáva za cieľ zmeniť to.

Čo je eFleet Day 2023 Truck&Bus?

eFleet Day 2023 Truck&Bus nadväzuje na špecializovanú konferenciu zameranú na elektromobilitu vo firmách. Prívlastok Truck&Bus však jasne označuje, že jej nosnou témou je nákladná a hromadná doprava, ktorá si vyžaduje špecifický prístup a cielené riešenia.    

  • Elektrická nákladná doprava: Prierez všetkým, čo potrebujete vedieť o rozvíjajúcom sa segmente
  • Elektrické autobusy v praxi: Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky pre dopravné podniky
  • Networking: Stretnite sa s odborníkmi, výrobcami elektrických kamiónov a autobusov, prevádzkovateľmi nabíjacej infraštruktúry, riaditeľmi mestských dopravných podnikov a zástupcami finančného sektora
  • Testovacie jazdy: Zoznámte sa naživo s elektrickými nákladnými vozidlami počas skúšobnej jazdy

Odborný program eFleet Day 2023 Truck&Bus

eFleet Day 2023 Truck&Bus pod jednu strechu prináša najdôležitejšie témy a odpovede na otázky spojené s elektromobilitou v nákladnej doprave a preprave pasažierov. Počas programu konferencie sa bude pozornosť venovať aktuálnemu stavu elektromobility v nákladnej doprave a preprave osôb. Zistíte, ako je na tom elektrická nákladná doprava dnes a kam sa posunie už v najbližších rokoch. 

Program prinesie odpovede na kľúčové otázky o rozvoji nabíjacej infraštruktúry, podpore transformácie smerom k elektromobilite a novinkách pre firemné vozové parky. Dozviete sa, aké sú výhody elektrických bezemisných kamiónov, kedy ich používanie dáva zmysel, a ako to celé nastaviť s ohľadom na ziskovosť

Ako vyzerá podpora pre elektrifikáciu kamiónovej a autobusovej dopravy? Aké sú možnosti pre získanie finančnej podpory z európskych mechanizmov? Konferencia prezradí, ako optimalizovať náklady na nabíjanie firemnej flotily a odhalí reálne príklady fungujúce v zahraničí. Na svoje si prídu aj mestá, ktorým eFleet Day 2023 Truck&Bus pomôže pochopiť všetko dôležité. Od základov až po vytvorenie nadčasových riešení. Toto všetko a omnoho viac na vás čaká už 17. októbra! 

Diskusia na konferencii eFleet Day 2023 | Foto: Michal Lauko

Testovacia zóna

eFleet Day 2023 Truck&Bus kladie dôraz na praktické skúsenosti a reálny kontakt s elektromobilitou. Preto je jeho súčasťou aj testovacia zóna s jazdami na nákladných elektromobiloch a ukážkou riešení pre ich nabíjanie.

eFleet Day 2023 Truck&Bus: Kedy a kde?

  • Dátum: 17. október 2023
  • Adresa: x-bionic® sphere, Dubová 33/A, 931 01 Šamorín
  • Trvanie: Program bude prebiehať od 8:00 do 16:00
  • Early Birds zľava – Cena: 99,00 € bez DPH (30 % zľava do konca augusta)
  • Registrácia: Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk
31. júla 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+