MojElektromobil
Redakcia 28. septembra 2023

Elektrifikované vozidlá prenikajú aj do segmentov nákladnej dopravy a prepravy pasažierov. To znamená, že čoraz väčší počet logistických a prepravných firiem stojí pred tou istou otázkou. Aký je najlepší spôsob ako financovať rozvoj zelenej flotily?

Konferencia eFleet Day 2023 Truck&Bus preto bude svoju pozornosť upierať aj na túto problematiku. V odborných diskusiách a prezentáciách otvorí ekonomickú otázku, ktorá je úzko prepojená s elektrifikáciou firemného vozového parku.

Odborníci z najväčších finančných inštitúcií sa podelia o všetky kľúčové informácie. eFleet Day 2023 Truck&Bus prinesie prehľad možností ako financovať nákup elektromobilov, prezradí na čo si treba dávať pozor a načrie aj do oblasti správneho nastavenia biznis plánu s ohľadom na rentabilnú zelenú transformáciu.

Medzi partnerov konferencie patrí aj spoločnosť ČSOB Leasing, ktorá má čo povedať vo veci trvalej udržateľnosti vozových parkov. Pre firmy ponúka efektívne riešenie.

ČSOB Leasing: Podporujeme trvalú udržateľnosť v doprave

Popularita ekologických vozidiel každým rokom rastie, a to nielen v rámci osobnej dopravy, ale aj v nákladnej doprave. ČSOB Leasing prináša svojim zákazníkom viacero možnosti ako si takéto vozidlo obstarať. V spolupráci s partnerskými dodávateľmi ponúka výhodné financovanie na vybrané modely nákladných a osobných vozidiel na alternatívny pohon. Cieľom je zvýšiť motiváciu na nákup vozidiel na alternatívny pohon a pritom prispieť k znižovaniu emisií a zlepšovaniu životného prostredia.

EKO financovanie ako pomocník pre financovanie zelenej transformácie vozového parku

EKO financovanie je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú využívať šetrnejšie pohonné látky, správať sa zodpovedne k prírode a nečakať na to, kým si na ekologickejší dopravný prostriedok sami nasporia. Pritom nemusí ísť len o bez emisné vozidlá s pohonom na elektrickú energiu alebo vodík, ale aj o vozidlá využívajúce nízkouhlíkové palivá na báze zemného plynu, ako CNG, LNG či LPG. Cieľom náhrady fosílnych palív je znižovanie emisií CO2 a dekarbonizácia dopravy. Obľúbenosť pohonov na alternatívne palivá každoročne rastie nie len v osobných automobiloch, ale aj v dodávkach, ťahačoch, či vo verejnej osobnej doprave.

V rámci EKO financovania je navyše dostupná aj voliteľná splátka. Zákazníci si sami určia výšku splátky a podľa toho sa namodeluje splátkový kalendár tak, aby presne zodpovedal ich potrebám. Takto si dokážu optimalizovať prevádzkové náklady, čo im ďalej umožní poskytovať ich služby za očakávanú cenu.

Online kalkulácia na dosah ruky

S ČSOB Leasing si svoju túžbu správať sa zodpovedne k prírode a zároveň šetriť náklady splníte ihneď. Pripravíme vám financovanie na mieru a zabezpečíme vám výhodné poistenie prostredníctvom ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra. Navyše vám ponúkame garanciu výšky splátky počas celej doby splácania. Požiadajte o kalkuláciu cez https://www.csobleasing.sk/financne-produkty/eko-financovanie/ alebo navštívte jednu z našich 15 pobočiek v rámci celého Slovenska.

eFleet Day 2023 Truck&Bus: Odborná konferencia pre rozvoj zelenej flotily v kamiónovej a autobusovej doprave

Téme elektromobility v nákladnej doprave a preprave pasažierov sa budeme podrobne venovať počas odbornej konferencie eFleet Day 2023 Truck&Bus. Dôležitou súčasťou konferencie bude pohľad na možnosti pre rozvoj zelenej flotily z pohľadu ekonomiky, návrh business case elektrickej nákladnej flotily s ohľadom na dosahovanie profitu či problematika možnej finančnej podpory.

Počas programu konferencie sa bude pozornosť venovať aj aktuálnemu stavu elektromobility v nákladnej doprave a preprave osôb. Zistíte, ako je na tom elektrická nákladná doprava dnes a kam sa posunie už v najbližších rokoch. Všetky kľúčové informácie o konferencii nájdete priamo na oficiálnom webe https://www.efleetday.sk/.

Náš tip
Jesenný eFleet Day Truck&Bus 2023 sa blíži. Týmto témam sa bude venovať
28. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+