MojElektromobil

Kedy sa do firemného vozového parku oplatí zaradiť elektromobily? Podľa čoho si vybrať ten správny model a ako sa vôbec dá pripraviť na elektrifikáciu? To je len malá časť otázok, ktorými bude do detailov sprevádzať odborná konferencia eFleet Day 2023.

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od ľudí a firiem, ktorí už elektrické autá denne používajú. Testovacie jazdy a ukážka najnovších elektromobilov. Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky. Presne o tom bude eFleet Day 2023, ktorý už 29. marca 2023 prebehne v priestoroch x-bionic® sphere, Šamorín.

Konferenciu eFleet Day 2023 zastrešujú aj tie najzvučnejšie mená automobilového segmentu. So svojimi skúsenosťami, exkluzívnym portfóliom a testovacími jazdami tu nebude chýbať ani Hyundai

A keď sa spomína exkluzívna ponuka, tak sa to myslí skutočne vážne. Na konferencii eFleet Day 2023 prebehne prvá oficiálna verejná prezentácia top elektrickej novinky Hyundai IONIQ 6! 

Nepôjde len o statickú výstavu a podrobnú prezentáciu. Tie tu síce bude prítomné tiež, no najväčším lákadlom sú bezpochyby vôbec prvé testovacie jazdy pre verejnosť na špičkovom modely Hyundai IONIQ 6.

Hyundai IONIQ 6

Hyundai IONIQ 6 nie je len ďalším prírastkom v ponuke batériových elektromobilov značky Hyundai. Ide o ambiciózny model. Stelesnenie vízie, ktorá posúva hranice a nanovo definuje to, čo sme doteraz mohli poznať pod elektrickou mobilitou. Hyundai uvádza IONIQ 6 na trh so sloganom “Prebuďte svoj svet”, čím odkazuje na inšpiratívnu silu vozidla, ktoré svojím aerodynamickým tvarom vzdáva hold ikonám minulosti a zároveň jasne hľadí do budúcnosti. 

Zástup pokročilých technológií, atraktívny dojazd, personalizovaný priestor a funkcie s dôrazom na vodiča a posádku. Zmyselnosť a športový duch, no aj úcta k životnému prostrediu. To všetko a omnoho viac je ukryté v elegantnom tele plne elektrického streamlineru, ktorý bol navrhnutý s využitím princípu zvnútra von

Foto: Hyundai

To znamená, že interiér sa formoval a vyvíjal od samého začiatku bok po boku s karosériou. Cieľom bolo vytvorenie miesta plného flexibility, relaxu a pohodovej jazdy. Miesta, ktoré si môže každý člen posádky prispôsobiť presne pre svoje potreby.  Hyundai IONIQ 6 na všetko išiel inak a výsledok stojí za to. Spája netradičné a ponúka nečakané. 

Foto: Hyundai

Veď ide o najmodernejší skvost sveta elektromobilov. Model, ktorý stojí na novej platforme E-GMP, má duálny elektromotor s výkonom 239 kW a vďaka maximálnej optimalizácii a aerodynamike má spotrebu menej ako 14 kWh na 100 kilometrov. Dojazd 610 kilometrov, 800 V nabíjacia infraštruktúra pre nabitie z 10 na 80 % kapacity za 18 minút, funkcia Vehicle-to-Load (V2L),  OTA aktualizácie a všetky vymoženosti automobilového sveta, ktoré len prídu na um. 

A napriek tomu všetkému vzdáva hold ikonickým aerodynamickým vozidlám z 20. a 30. rokov dvadsiateho storočia! O tom je nový Hyundai IONIQ 6. O tisíckach drobných prvkov, ktoré vytvárajú jedinečnú symfóniu a celý segment batériových elektromobilov posúvajú do úplne nových sfér. Nekričí. Šepká. 

Foto: Hyundai

eFleet Day 2023 v skratke

Chcete nový Hyundai IONIQ 6 zažiť medzi prvými ľuďmi na Slovensku? Tak to nesmiete chýbať na konferencii eFleet Day 2023! Počet miest je obmedzený, preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes. 

  • Elektromobilita vo firme: Odpovede na všetky otázky vo veci prevádzky elektromobilov vo firme
  • Prednášky a diskusie: Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky
  • Testovacie jazdy: Predvádzacie vozidlá k dispozícii na testovacie jazdy
  • Networking: Stretnite sa s odborníkmi, zástupcami automobiliek a infraštruktúry
Partneri eFleet Day 2023 | Foto: Miloš Debnár
10. februára 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+