MojElektromobil

Kedy sa do firemného vozového parku oplatí zaradiť elektromobily? Podľa čoho si vybrať ten správny model a ako sa vôbec dá pripraviť na elektrifikáciu? To je len malá časť otázok, ktorými bude do detailov sprevádzať odborná konferencia eFleet Day 2023.

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od ľudí a firiem, ktorí už elektrické autá denne používajú. Testovacie jazdy a ukážka najnovších elektromobilov. Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky. Presne o tom bude eFleet Day 2023, ktorý už 29. marca 2023 prebehne v priestoroch x-bionic® sphere, Šamorín.

Na konferenci eFleet Day sa tento rok predstaví aj ChargeUp

ChargeUp poskytuje inteligentný softvér, nabíjacie stanice pre všetkých a smart aplikáciu pre elektromobilistov. Inteligentný softvér ChargeUp CPO poskytuje všetko, čo potrebujete na správu nabíjacej infraštruktúry.

Spoločnosť zároveň obstaráva a inštaluje širokú škálu staníc, od wallboxov až po extrémne rýchle nabíjačky. Získate tak spoľahlivé komplexné riešenie. Do portfólia patrí aj mobilná aplikácia pre vodičov – ChargeUp ESP, ktorá výrazne uľahčuje používanie nabíjacích staníc. Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti s riešeniami elektromobility.

ChargeUp ponúka všetko na bezproblémové nabíjanie veľkých vozových parkov. Navrhne vhodné technické riešenie, koordinuje projekt a preberanie. Vaše stanice zostaví tak, aby dokonale sedeli – vrátane všetkých stavebných prác. Vďaka pokročilému systému ochrany DLM je zabezpečené, že pri nabíjaní viacerých vozidiel nedôjde k poruchám v trafostanici, a to v dôsledku zvýšeného množstva elektrickej energie. Softvérové riešenie ChargeUp zabezpečuje kvalitné monitorovanie a jednoduchú správu infraštruktúry vašej stanice.

chargeup
ChargeUp nabíjacie stanice | Zdroj: ChargeUp

Klientela ChargeUp je rôznorodá: logistické spoločnosti, banky, hotelierstvo, komerčné parkoviská a garáže, čerpacie stanice, predajcovia automobilov, developeri. Pomáha širokej škále odvetví, od malých stredných podnikov až po nadnárodné korporácie. Je odborníkom na vykonávanie štúdií uskutočniteľnosti, plánovanie projektov a samotnú výstavbu verejných nabíjacích riešení.

Okrem vysokokvalitných európskych nabíjacích staníc, je jeho kľúčovou výhodou aj riešenie na správu a prevádzku všetkých nabíjacích staníc. Nechajte zamestnancov vybrať si, či si chcú aktivovať nabíjanie pomocou karty RFID alebo cez aplikáciu. Ak chcú, môžu to robiť oboma spôsobmi. Víziou a cieľom je kompletné riešenie z jedného zdroja – spoľahlivé a bezproblémové nabíjanie všetkých typov elektrických vozidiel. ChargeUp od konkurencie odlišuje spoľahlivosť a ústretovosť voči zákazníkom.

eFleet Day 2023 v skratke

Chcete si vyskúšať najnovšie elektromobily alebo sa porozprávať o možnostiach nabíjania? Chcete poradiť či sa vašej spoločnosti oplatí prejsť na elektrickú flotilu? Tak to nesmiete chýbať na konferencii eFleet Day 2023! Počet miest je obmedzený, preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes.

  • Elektromobilita vo firme: Odpovede na všetky otázky vo veci prevádzky elektromobilov vo firme
  • Prednášky a diskusie: Konkrétne riešenia, prípadové štúdie, rady, tipy a triky
  • Testovacie jazdy: Predvádzacie vozidlá k dispozícii na testovacie jazdy
  • Networking: Stretnite sa s odborníkmi, zástupcami automobiliek a infraštruktúry
24. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+