MojElektromobil

Rozmýšľate nad elektromobilom, no stále sú jeho ceny mimo vášho rozpočtu? Ponúkame ojazdenú Teslu Model S od 41 990 € alebo dodávku Nissan e-NV200 za 12 990 € bez DPH.

Tieto elektromobily predáva známy český elektromobilista Honza Semotam, ktorého ste mohli stretnúť na akciách po celom Slovensku. Prišiel sa so záujemcami porozprávať na E-salón v Prešove, v Poprade a tiež na našu akciu Salón elektromobilov 2020.

Hovorí, že na Slovensku je citeľne väčší záujem o elektromobilitu a ľudia ju berú v pozitívnejšom svetle ako doma v Česku. Ponúkané vozidlá pochádzajú z Nemecka, Holandska a Švédska a Honza ponúka aj predaj na splátky. Pozrite si jeho aktuálnu ponuku:

Tesla Model S 85D
Tesla Model S 85D – 41 990€ bez DPH
Tesla Model S P85D
Tesla Model S P85D – 49 900€ vrátane DPH
Tesla Model X 90D
Tesla Model X 90D – 59 990€ bez DPH
Nissan e-NV200 - 12 990€ bez DPH
Nissan e-NV200 – 12 990€ bez DPH

Kompletný servis Tesla v Brne

Oficiálny Servis Tesly na Slovensku stále chýba a majitelia musia aktuálne chodiť do Viedne, Prahy, poprípade iných zahraničných miest. Na svoj termín si niekedy musia počkať aj mesiace.

Honza v Brne prevádzkuje neoficiálny kompletný servis pre elektromobily Tesla. Na sklade majú náhradné diely pre Model S a X a vykonávajú tu opravy MCU (media control unit), opravy po havárii (aj pre slovenské havarijné poistenia), opravy poškodených kľučiek dverí a mnoho ďalšieho pre všetky modely Tesly.

V prípade záujmu a otázok ho neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo správou na Facebooku (kontakt v inzerátoch).


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

3. apríla 2020
Zdroj: Jan Semotam

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+